0

MEXC & Minnapad (MINNA) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 41,250 MINNA coin, çekilişle 25 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 11 Ekim 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Minnapad (MINNA) çekilişi için tıklayınız.

Minnapad (MINNA) Coin Nedir?

Minnapad, daha geniş eğlence topluluğu için efsanevi Japon içerik oluşturucularına veya ‘efsanelere’ erişim sağlayan bir yarat-kazan DAO’lar launchpad’i ve NFT pazar yeridir. Blok zinciri teknolojisinin kullanımı sayesinde artık herkes, en sevdiği efsanelerle işbirliği yapabilir ve yeni IP sahipliği için merkeziyetsiz katılım biçimleri sunan dağıtılmış projeler üzerinde çalışabilir. Minnapad, bir sonraki Büyük IP’yi oluşturmak için değer katabilecek herkese (‘Minna-San’) açıktır.

Minnapad, efsanevi Japon ikonlarının yaratıcılarına ve hayranlarına gücü geri vermeye odaklanmış tek DAO launchpad’idir. Geniş eğlence topluluğu için benzeri görülmemiş fırsatların kilidini açan, devrim niteliğinde bir Yarat-Kazan DAO’ların Launchpad’i ve NFT Pazaryeri olarak öne çıkmaktadır.

Toplam Arzı: 1.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar