0

MEXC & MemeGods & Angry Bulls Club Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 7,083 ABC coin + 653,906,735 MEGODS coin, çekilişle 80 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 27 Temmuz 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Angry Bulls Club gleam linki için tıklayınız.

MEXC & MeGods gleam linki için tıklayınız.

MemeGods (MEGODS) Coin Nedir?

MeGods Token, MemeGods ekosisteminin bir parçası olan blok zinciri tabanlı bir kripto birimidir. MeGods platformunda yerel dijital para birimi olarak hizmet vererek kullanıcıların NFT işlemlerine, ödüllere ve topluluk etkileşimlerine katılmasını sağlar.

$MeGods, memetik değere büyük önem verir. Bu token, MemeGods Ekosisteminde NFT sanatçı tasvirleri için trend olan memelerden yararlanılarak kullanılacaktır.

Toplam Arzı: 500.000.000.000 adettir.

Angry Bulls Club (ABC) Coin Nedir?

Angry Bulls Club (ABC) projesi, aynı anda Polygon ve Klaytn’i destekleyen çok zincirli bir PFP NFT olarak başladı. De-Fi’yi Metaverse P2E NFT’ye aşılayarak, yeni bir De-Fi yöntemi, NFT içeren bir platform oluşturmak için mevcut P2E NFT platformlarıyla birleştiriliyor. Projede, kullanıcıların dijital varlıklarının değerini artırabilecek bir ekosistemi hayata geçirmek istiyoruz. Angry Bulls Club (ABC), platformdaki önemli bir IP ve NFT tabanlı oyunlar olan ‘Angry Bull’ NFT merkezli ABC NFT’ye ait kullanıcı DAO’ları ve fandomları da sağlıyor ve NFT’ye dayalı çeşitli ek işler ve ortaklıklar gerçekleştiriyor.

Projenin Öne Çıkan Özellikleri

ABC platformu, NFT tabanlı bir De-Fi platformu oluşturmak için NFT ile uygulanan P2E modeline De-Fi uygular ve ABC platformunun kullanıcıları olan NFT sahiplerinin, dijital varlıklarının değerini artırmalarını sağlayan bir ekosistem oluşturmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, ABC platformu ve metaverse ekosistemindeki en önemli varlık olan NFT merkezli, dijital varlıkların değerini ürünlerin mülkiyet kanıtından daha fazlasını elde edecekler ve NFT kullanılarak oyunlarda ve metaverse’de ABC tokenleri, toprakları vb. madenciliği yaparak gelir elde edecekler. Ayrıca ABC platformunun NFT tabanlı De-Fi platformunda sadece ABC projesinin sağladığı NFT’ler değil, diğer NFT’lere dayalı çeşitli De-Fi servisleri de kullanılabiliyor. Çok zincirli ABC tokenleri, ABC platformu içinde çeşitli şekillerde edinilir veya kullanılır. ABC platformu, ABC tokenlerine ve NFT’lere dayalı ABC DAO işlemlerini de destekler.

Toplam Arzı: 300.000.000 adettir.

ABC coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar