0

MEXC & Jito network (JTO) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 JTO coin, çekilişle 70 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 15 Aralık 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Jito network (JTO) çekilişi için tıklayınız.

Jito network (JTO) Coin Nedir?

JTO, açık kaynaklı bir Solana doğrulayıcı istemcisi ile Solana nakit staking hizmet sağlayıcısı olan Jito ağının yönetim tokenidir ve stakerların Solana staking ödülü kazanmasına ve MEV yazılım paketi aracılığıyla MEV toplamasına olanak tanır.

Jito Network, likit staking yoluyla kullanıcılara Solana staking ödülleri kazanma imkanı sunar. Likid staking, kullanıcıların SOL stake ederken Solana ağını kullanmaya devam etmelerini sağlar. Bu, kullanıcıların likidite ihtiyaçlarını karşılamasına ve Solana ekosistemine katılmaya devam etmesine yardımcı olur.

Jito Network, MEV (Maximum Extractable Value) odaklı bir yaklaşım benimser. MEV, bir doğrulayıcının blok üretim sürecinde işlemlerin sırasını dahil ederek, hariç tutarak veya değiştirerek elde edebileceği maksimum değer miktarını ifade eder. Jito Network, MEV’i yakalamak ve kullanıcılara geri kazandırmak için çeşitli araçlar kullanır.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

JTO coin projesini iburadan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar