0

MEXC & GLW & UCF & TARAL Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 38,194 GLW coin + 1,170 UCF coin + 372,473 TARAL coin, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 15 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Google form üzerinden çekilişlere katılabilirsiniz.

Mexc & Galactic War (GLW) Token çekilişi için tıklayınız.

Mexc & Tarality (TARAL) çekilişi için tıklayınız.

Mexc & UC Finance (UCF) çekilişi için tıklayınız.

UC Finance Quiz Cevabı : Financial

Mexc & Galactic War Quiz çekilişi için tıklayınız. | Katılım için son 24 saat!

Galactic War (GLW) Quiz Cevabı : AAA

Tarality (TARAL) Coin Nedir?

Tarality, yeni nesil çok işlevli kripto bankacılığı platformudur ve kullanıcıların merkeziyetsiz veya merkezi bir şekilde çok çeşitli hizmetlere erişmesini sağlar. Tarality, düzenleyici çerçeveyi mümkün kılan, blok zinciri tabanlı finansal ekosistem etrafında demokratik bir sistem yaratma vizyonuna sahiptir.

Tarality’nin temel değerleri, en son teknoloji aracılığıyla dünya çapında finansal kapsayıcılığı teşvik etmek ve konumu veya mali geçmişi ne olursa olsun dünyanın her köşesinden bireylerin kripto para birimlerinin heyecan verici dünyasına güvenle girmelerini sağlamak etrafında döner. Tarality, çeşitli finansal ihtiyaçlara hitap eden kapsamlı ve kullanıcı dostu bir platform sunarak insanların finansal konulara yaklaşımlarında devrim yaratarak, küresel olarak bireyleri finansal okuryazarlık ve güvenle güçlendirmeye kendini adamıştır.

TARAL coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Toplam Arzı: 3.547.859.011 adettir.

UC Finance (UCF) Coin Nedir?

UC Finance, kripto ekosistemindeki kullanıcıları güçlendirmek için çeşitli özellikler sunan son teknoloji Merkeziyetsiz Finans (DeFi) platformudur. Platform, madencilik, staking, borç verme, Merkeziyetsiz Borsa (DEX), NFT Pazarı, Token LaunchPad, NFT LaunchPad ve Yönetim dahil olmak üzere çeşitli işlevleri sorunsuz bir şekilde entegre eder.

Projenin Öne Çıkan Özellikleri

Madencilik ve Staking: Kullanıcılar, tokenlerini belirlenmiş havuzlara yatırarak, platformun güvenliğine ve istikrarına katkıda bulunurken kazançlı ödüller ve teşvikler kazanabilir.

Vadeli Borç Verme: Kullanıcılar merkeziyetsiz bir şekilde kripto para ödünç alabilir ve borç verebilir. Böylece, kullanıcıların varlıkları üzerinde kontrol sağlarken likiditeye erişme veya varlıklarından faiz kazanma fırsatlarının kilidini açar.

DEX: Yenilikçi teknoloji ve likidite protokollerinden yararlanan UC Finance, maliyetleri ve aracıları en aza indirirken kesintisiz ve şeffaf işlemler sağlar.

NFT Pazarı: UC Finance’in NFT pazarı, sanatçılar, koleksiyoncular ve meraklılar için benzersiz dijital varlıkları keşfetme, alma, satma ve işlem yapma konusunda canlı bir ekosistem sunar.

Token LaunchPad: UC Finance’in Token LaunchPad’i, yeni başlayanlara kendi tokenlerini başarıyla piyasaya sürmek için gereken kaynakları ve desteği sağlar. Böylece, girişimcileri topluluktan fon toplama, adil ve şeffaf token dağıtımı sağlama konusunda güçlendirir.

NFT LaunchPad: Bu platform, içerik üreticilerin ve sanatçıların NFT projelerini sergilemelerini ve başlatmalarını sağlayarak potansiyel alıcılar ve yatırımcılardan oluşan geniş bir kitleyle buluşturur.

Yönetim: Yönetim mekanizması aracılığıyla, token sahipleri, platformun kullanıcılarının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişmesini sağlayarak, önemli platform güncellemelerini önerme ve oylama gücüne sahiptir.

UCF coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Toplam Arzı: 1.000.000 adettir.

Galactic War (GLW) Coin Nedir?

GALACTIC WAR  birinci sınıf grafik tasarımı ve çok sayıda oyun seçeneği sunan bir AAA oyunudur. Oyun, sanal gerçekliğin simüle edilmiş aktivitelerinden oluşur. Galactic War, Unreal Engine 5 tabanlı AAA Standardı ile en büyük FPS NFT oyunudur; muhteşem oyun ve efektler vaat ediyoruz. Oyuncular Samanyolu’nda savaşırken E-sporlara daha gerçekçi bir deneyim getirerek VR teknolojisiyle meta evreni hedeflemektedeler. GLW coin platformun ana tokenidir.

Toplam Arzı: 1.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar