0

MEXC & Fleamint (FLMC) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 344 FLMC, çekilişle 20 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 13 Eylül 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Fleamint (FLMC) çekilişi için tıklayınız.

Fleamint (FLMC) quiz cevabı : Web 3.0

Fleamint (FLMC) Coin Nedir?

FleaMint, geleneksel işletmelere dönüştürücü bir platform sunarak merkeziyetsiz finans dünyasına açılan yenilikçi bir kapı olarak öne çıkıyor. Görevleri, Web3’ün potansiyelini benimsemek için güvenli ve verimli bir ekosistem sağlayarak Web2 işletmeleri için kaynak yaratma ortamında devrim yaratmaktır. FleaMint ile işletmeler, çığır açan bir dijital klon pazarına ve DeFi girişim yatırım fırsatlarına erişim elde ederek ürün ve hizmetlerin değişmezliğini sağlar.

FLMC platformu, kurumsal oyunculardan perakende kullanıcılara kadar çok çeşitli yatırımcılara hitap ederek merkeziyetsiz finans ve NFT’lerin kitlesel olarak benimsenmesini teşvik eder. FLMC, Web2 ve Web3 arasında bir köprü görevi görerek markalar, hayır kurumları ve yaratıcılar gibi geleneksel varlıkları merkeziyetsiz NFT ve token dünyasına bağlar.

Toplam Arzı: 20.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar