0

MEXC & Dymension (DYM) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 USDT, çekilişle 50 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 12 Şubat 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Dymension (DYM) airdrop’una gleam üzerinden katılabilirsiniz.

Mexc & Dymension (DYM) çekilişi için tıklayınız.

Dymension (DYM) Coin Nedir?

Dymension, DYM token tarafından güvence altına alınmış merkeziyetsiz bir Yetkilendirilmiş Hisse İspatı L1 blok zinciridir. RollApps’e güvenlik, birlikte çalışabilirlik ve likidite sağlamak için özel olarak üretilmiştir.

Dymension (DYM) Coin, kripto para dünyasında yeni bir teknoloji olarak karşımıza çıkan bir proje. İnternetin kendine özgü bir versiyonunu çalıştıran ve güvenli, etkileşimli ve likit bir ortam sağlayan bir tür dijital altyapı olarak tanımlanıyor.

Dymension’ın bazı temel özellikleri şunlar:

  • Modüler Blockchain ağı: Cosmos ekosistemine bağlı olan Dymension, farklı parçalardan oluşan modüler bir yapıya sahip. Bu sayede farklı ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir blockchain uygulamaları geliştirilebiliyor.
  • RollApps teknolojisi: Dymension platformu, özellikle RollApps adı verilen özel uygulamalar için tasarlanmış. Bu uygulamalar yüksek performanslı ve ölçeklenebilir olması hedefleniyor.
  • DYM Coin: Dymension ekosisteminin native kripto para birimidir. Ağ güvenliğini sağlamak, validator seçmek ve ödüllendirmek gibi çeşitli işlevlerde kullanılır.
  • Merkeziyetsiz finans (DeFi): Dymension platformu, DeFi uygulamalarının geliştirilmesini de destekliyor. Bu sayede kullanıcılar, geleneksel finans sistemlerine bağımlı kalmadan çeşitli finansal işlemler gerçekleştirebiliyor.

Toplam Arzı: 1.000.000.000 adettir.

DYM coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar