0

MEXC & DOGE 2.0 (DOGECOIN2) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 1,856,250 DOGECOIN2, çekilişle 25 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 17 Eylül 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & DOGE2.0 (DOGECOIN2) çekilişi için tıklayınız.

DOGE2.0 (DOGECOIN2) Coin Nedir?

Doge2.0, bir meme coindir. Meme coinler, genellikle ciddi bir sembolden ziyade meme (şaka) olarak birtakım temalarla ilişkilendirilen kripto para birimidir. Doge2.0’ın amacı, mümkün olduğunca çok borsada listelenmek ve DeFi’yi kitlelere ulaştırmaktır. Aynı zamanda, sahiplerinin düzenli olarak kazanmalarına ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini getirirken ödüllerini almalarına olanak tanımaktır.

Meme coinleri, internet meme’lerinden ve güncel olaylardan ilham alan ve influencerlar tarafından desteklenmesi ile ön plana çıkmıştır. Meme coinlerini “meme” haline getiren faktörler internet meme’leri, güncel olaylar ve çevrimiçi topluluklar, influencer’lardır. Örnek olarak Elon Musk, Dogecoin’i desteklemesi ile, Shibu Inu (SHIB) ve Safemoon (SAFEMOON) meme coinler olarak popüler olmuştur.

Toplam Arzı: 150.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar