0

MEXC & CEX Index & Epiko Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 192,309,360,099 CEX coin + 412,500 EPIKO coin , çekilişle 65 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 12 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişlere katılabilirsiniz.

Mexc & CEXIndex çekilişi için tıklayınız.

Mexc & Epiko çekilişi için tıklayınız.

Epiko Quiz Cevabı : Gaming

Epiko (EPIKO) Coin Nedir?

Epiko, Mobil, PC ve VR oyunlarını blok zinciri teknolojisi, oyna-kazan mekaniği, NFT’ler ve merkeziyetsiz yönetim ile birleştiren devrim niteliğinde bir GameFi platformudur. Web 3.0 birlikte çalışabilirliği ile oyuncular, diğer merkeziyetsiz uygulamalar ve platformlarla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurarak dinamik ve birbirine bağlı bir oyun evreni oluşturabiliyorlar. Epiko, oyuncuları güçlendirerek ve oyuncular ile geliştiriciler arasındaki ilişkiyi yeniden şekillendirerek oyun endüstrisini yeniden tanımlıyor.

EPIKO token, Epiko ekosisteminin bel kemiğidir ve token sahiplerine temel yardımcı programlar ve değer sunar. Birincil oyun içi para birimi olarak, oyuncuların ögeler, yükseltmeler ve NFT’ler edinmeleri için sorunsuz işlemleri kolaylaştırarak oyun deneyimlerini zenginleştirir. Oyna Kazan mekaniği sayesinde, oyuncular aktif olarak katılmaya teşvik edilir ve başarıları için ödül olarak EPIKO token kazanırlar. Dahası, token, sahiplerine merkeziyetsiz yönetimde oylama gücü vererek topluluk odaklı kararlar alınmasını sağlar. Bu, platformun büyümesini sağlayan ilgili ve güçlendirilmiş bir topluluğu teşvik eder.

Toplam Arzı: 300.000.000 adettir.

CEX Index (CEX) Coin Nedir?

CEX endeksi, merkezi borsaların refahını ölçmek için bir gösterge, piyasanın bir barometresi ve deflasyonist bir tokendir. Merkezi borsalar, kullanıcılar arasındaki alım satım işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla emir defteri kaydı tutar. Bu defterde, bireysel yatırımcılar tarafından gönderilen alım ve satım emirleri sıralanır. Emirler; belli bir kripto paranın, belli miktarını, belli fiyata alma veya satma isteklerinden meydana gelir. CEX yapıları, kullanıcılarından gelen emirleri toplayıp bunlara karşılık gelen alış ve satış emirlerini eşleştirmek ve yürütmek için özel yazılımlar kullanır.

Toplam Arzı: 420.000.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar