0

MEXC & Celestia (TIA) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 USDT coin, çekilişle 70 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 7 Kasım 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Celestia (TIA) çekilişi için tıklayınız.

Celestia (TIA) Coin Nedir?

Celestia, modüler bir veri kullanılabilirlik ağı olarak öne çıkan bir blockchain projesidir. Celestia, kullanıcı sayısının artmasıyla birlikte güvenli bir şekilde ölçeklenebilen bir ağdır. Bu, herkesin kendi blok zincirini başlatmasını kolaylaştırır. Celestia, decoupli tarafından ölçeklendirilerek yeni nesil ölçeklenebilir blok zincir mimarilerine olanak tanır.

TIA Coin, Celestia’nın modüler blok zinciri yaklaşımını tamamlayarak, geliştiricilere ve kullanıcılara platformda özelleştirme, esneklik ve ölçeklendirme avantajları sunar. Aynı zamanda, platformda daha fazla güvenlik ve hızlı işlem süreleri sağlamak için de kullanılır.

Celestia, web3 uygulamalarını güçlendiren, ölçeklendiren ve koruyan yeni bir teknolojidir. Günümüzün blok zincirlerinin ölçeklendirme sorunlarını çözmek için modüler blok zincirleri olarak adlandırılan yeni bir blockchain mimarisi sunar.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

TIA coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar