0

MEXC & BitStarters (BITS) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 10,313 BITS coin, çekilişle 25 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 1 Kasım 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & BitStarters (BITS) çekilişi için tıklayınız.

BitStarters (BITS) Coin Nedir?

BitStarters, kripto para birimi yatırımcılarını ve geliştiricileri bir araya getiren bir platformdur. Platform, kullanıcıların token alıp satmalarına, projeler hakkında bilgi edinmelerine ve token sahiplerine özel avantajlar elde etmelerine olanak tanır. BitStarters platformunun yerel kripto para birimi BITS’tir. BITS, platformda çeşitli işlemler için kullanılabilir. Örneğin, kullanıcılar BITS kullanarak token alıp satabilir, projelere yatırım yapabilir veya platformdaki çeşitli hizmetlere erişebilir.

BitStarters, henüz piyasaya yeni çıkan bir platformdur, ancak kısa sürede önemli bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Platformun arkasında deneyimli bir ekip yer almaktadır BitStarters ile merkeziyetsiz projeler sermaye toplayabilir, hızlı bir şekilde kurulabilir, web3 meraklıları topluluğuyla bağlantı kurabilir ve uzun vadeli operasyonel, stratejik ve teknik destek alabilir. Platformun kullanıcıları, baskın ve gelişmekte olan blok zincirleri üzerine kurulan en iyi projelere erken erişim elde edecektir.

Toplam Arzı: 86,000,000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar