0

MEXC & Bitcoin AI & Big Time Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 929,054 BITCOINAI coin + 2,000 USDT, çekilişle 70 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 14 Ekim 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Big Time (BIGTIME) çekilişi için tıklayınız.

Mexc & Bitcoin AI (BITCOINAI) çekilişi için tıklayınız.

Quiz Cevabı: Chat

Big Time (BIGTIME) Coin Nedir?

Big Time (BIGTIME), Big Time oyununun yerel kripto para birimidir. Oyuncular, oyun içinde BIGTIME kazanabilir, BIGTIME kullanarak silahlarını ve diğer eşyalarını geliştirebilir ve oyundan elde ettikleri BIGTIME’ları gerçek dünyadaki para birimleriyle takas edebilirler.

Big Time, Ethereum blok zincirine dayalı bir aksiyon RPG oyunudur. Oyuncular, Time Raiders olarak bilinen bir grup maceracı olarak oynar ve Time Rifts aracılığıyla farklı zaman dönemlerine seyahat ederler. Bu zaman dönemlerinde oyuncular, düşmanlarla savaşır, ganimet toplar ve yeni silahlar ve zırhlar üretir.

BIGTIME, oyunun ekonomisinin temelini oluşturmaktadır. Oyuncular, BIGTIME kullanarak silahlarını ve diğer eşyalarını geliştirebilir, yeni eşyalar satın alabilir ve diğer oyuncularla ticaret yapabilirler. Big Time ayrıca, oyuncuların oyundan elde ettikleri BIGTIME’ları gerçek dünyadaki para birimleriyle takas etmelerine izin veren bir pazara da sahiptir.

Toplam Arzı: 5,000,000,000 adettir.

BIGTIME coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Bitcoin AI (BITCOINAI) Coin Nedir?

Bitcoin AI (BITCOINAI), merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür. Bitcoin ve yapay zeka (AI) teknolojilerinden yararlanarak kullanıcılara güvenli ve verimli bir şekilde kripto para birimi ticareti yapma imkanı sunar. Bitcoin AI, kendi Bitcoin yazılı ordinali tarafından oluşturulan ve yazılan en güvenli, şeffaf ve merkeziyetsiz sohbet yardımcısıdır.

Toplam Arzı: 100.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar