0

MEXC & Aryacoin & Kalar Chain Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 330,000 KLC coin + 412,500 AYA coin, çekilişle 75 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 28 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Mexc & Kalar Chain çekilişi için tıklayınız.

Mexc & Kalar Chain çekilişi için tıklayınız.

Kalar Chain Quiz Cevabı : Carbon

Mexc & Aryacoin çekilişi için tıklayınız.

Aryacoin Quiz Cevabı : DAO

Kalar Chain (KLC) Coin Nedir?

Projemiz, işlem ücretlerini ve zincir üstü işlem hızını optimize eden, halka açık ve kolayca ölçeklenebilir bir Katman 1 blok zinciridir. Hedef kitlemiz arasında bireyler, işletmeler veya optimize edilmiş hız ve maliyet verimliliğine sahip blok zinciri ürünleri geliştirmek isteyen herkes yer almaktadır.

Projemiz kolay ölçeklenebilirlik, optimize edilmiş işlem ücretleri, zincir üstü işlem hızı ve azaltılmış karbon ayak izi sunmaktadır. Basit günlük görevler aracılığıyla şeffaf alım satım, depolama ve bilgi aktarımını desteklemektedir. UI/UX odaklı kullanımı kolay uygulamalar, web3’e yeni başlayanlar için dahi kullanıcıların benimsemesini kolaylaştıracaktır.

Toplam Arzı: 100.000.000 adettir.

Aryacoin (AYA) Coin Nedir?

Aryacoin, gerçek anlamda merkeziyetsiz ve şeffaf bir ekosistem oluşturmak için DAO, Web3 ve DeFi’nin gücünü birleştiriyor. Aryacoin, merkeziyetsiz otonom organizasyonu (DAO) aracılığıyla topluluk üyelerinin karar alma süreçlerine aktif olarak katılmalarını sağlayarak demokratik ve kapsayıcı bir yönetim yapısı sağlar.

AYA Ekosistemi, kullanıcılarımızın blok zinciri dünyasında güvenli bir şekilde gezinmesine olanak tanıyan birden fazla uygulama içerir. Aryacoin’in ana hedefi, çoğunluk gücünü kontrol eden tek bir varlığın olmadığı bir DAO haline gelmektir. Bu, mümkün olan en yüksek düzeyde merkeziyetsizlik ve şeffaflığa olanak tanır.

Toplam Arzı: 1.200.000.000 adettir.

AYA coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar