0

MEXC & Ariva ARV Token Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 81.000 $ARV coin, çekilişle 50 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 16 Eylül 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Ariva airdrop’una gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

MEXC & Ariva ARV Token gleam linki için tıklayınız.

MEXC & Ariva | AirdropTurkiye.com

Ödül dağıtımı için kurallar

🎁  [81.000 $ARV ] 81.000 $ ARV airdrop almak için görevleri bitirenler arasından rastgele 50 kişi seçilecektir.

🎁  [163,000 $ARV]

Etkinlik sırasında MEXC hesabına kaydolan ve işlem hacmi 100USD’ye ulaşan yeni kullanıcılardan 50 kişi çekilecek ve 163.000 $ ARV airdropu elde edilecek!

🎁  [ 4.050.00 $ARV] 4.050.000 $ARV, arkadaşlarını MEXC hesabına kaydolmaya davet eden ve kampanya sırasında MEXC’de en az 100 USD ticaret yapan kullanıcılar tarafından paylaşılacaktır.

Ariva ARV Coin Nedir?

Ariva yakın gelecekte küresel ve yerel turizm ağlarında işlemleri sorunsuz hale getirmek amacıyla ortaya çıktı. Platformla birlikte dijital ödeme sistemi dünyayı farklılaştıracak. Ticaret daha kolay ve iyi bir hale bürünecek. Turizm ve seyahat sektöründeki yüksek hacimli para transferleri daha düşük maliyetle ve hızlı şekilde gerçekleşecek. Bunun dışında platformun ana hedeflerinden biri ülkelerin yerel para birimlerinin karışıklığını ortadan kaldırmak.

Platforma göre çevrimiçi alıcı ve satıcılar, geleneksel banka sistemi komisyonları ve gizli ücretler için fazla para ödüyorlar. Bununla birlikte kripto para birimleri ise artık hayatımıza girmiş durumda. Düşük işlem ücretleriyle küresel, güvenli, hızlı ve şeffaflar. Sayelerinde web sitelerinde ve mobil uygulamalarda dakikalar içinde bir ödeme ağ geçidi kurmak çok kolay.

Üstelik Ariva platformunun amacı sadece kripto para ticaretine girişmek değil. Bununla birlikte kripto para dünyasında oyun kurallarını değiştiren bir şirket haline gelmeyi hedefliyorlar. Yani özetle Ariva nakit veya banka kartı taşımadan kripto para cüzdanıyla her ülkede güvenle harcanabilen yakın geleceğin turizm kripto birimi olmak istiyor.

Toplam Arzı: 100,000,000,000 adettir.

ARV coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar