0

MEXC & Aptos MX Token Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

MEXC, aptos twitter space yayınına özel airdrop düzenliyor.

Toplam 500 dolar değerinde MX coin, çekilişle 25 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 27 Ekim 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Aptos airdrop’una gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

MEXC & Aptos gleam linki için tıklayınız.

Aptos APT Coin Nedir?

Aptos, blok zinciri üzerinde yaygın olarak kullanılabilecek uygulamalar oluşturulabilmesi için geliştirilen ölçeklenebilir, düşük maliyetli ve güncellenebilir bir blok zinciridir. Aptos’un ana hedefinde, blok zinciri tabanlı uygulamaların daha geniş kitlelere ulaştırılması yatıyor.

Blok zinciri dünyasında, bugün yaşanan sık kesintiler, yüksek maliyetler, düşük işlem limitleri ve güvenlik endişelerini öne çıkan problemler olarak gösteren Aptos, bu engellerin aşılması için bulut altyapısı ile aynı yolun izlenmesi gerektiğini ileri sürüyor.

Aptos, Ethereum’un da geçtiğimiz ay geçiş yaptığı Proof of Stake’e (PoS) dayalı olarak çalışıyor. Aptos’un kurucu isimleri ise Facebook’un eski çalışanlarından oluşuyor. Kurucu ortak Mo Shaikh, Facebook’un stratejik ortaklıklar departmanında çalışırken diğer kurucu ortak Avery Ching ise 10 yıldan fazla bir süre boyunca Facebook’ta baş yazılım mühendisi olarak görev yaptı. Her iki isim de Diem projesinde yer almıştı. Kurucu ortakların dışında, Aptos’ta önemli kademelerde bulunan ekip üyelerinin bazıları da Facebook’un eski çalışanları. LinkedIn’deki bilgilere göre Aptos’un yaklaşık 80 çalışanı bulunuyor. Şimdiye kadar tohum finansmanı ve A Serisi olmak üzere iki yatırım turunu geride bırakan Aptos, bunlardan toplamda 350 milyon dolar fon sağladı. Yatırımcılar arasında ise a16z, FTX Ventures, Apollo, Binance Labs, Coinbase Ventures, Tiger Global, Jump Crypto gibi şirketler var.

APT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar