0

MEXC & Aevo (AVEO) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 USDT, çekilişle 50 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 19 Mart 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için MEXC borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan mexc borsasına üye olabilirsiniz.

MEXC airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı, MEXC profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

MEXC & Aevo (AVEO) airdrop’una gleam üzerinden katılabilirsiniz.

Mexc & Aevo (AVEO) çekilişi için tıklayınız.

Aevo (AVEO) Coin Nedir?

Aevo, opsiyonlara ve sürekli alım satıma odaklanan merkeziyetsiz bir türev değişim platformudur. DEX, OP Stack tabanlı bir Ethereum roll-up’ı olan Aevo L2 üzerinde çalışmaktadır. Aevo bir merkeziyetsiz kripto para borsasıdır (DEX). Borsa, kripto türev ürünlerine yatırım yapma imkanı sunuyor.

DeFi protokolü Ribbon Finance tarafından desteklenen DEX, 2022 yılında açıldı. Borsa ekibinde  Coinbase, Kraken ve Goldman Sachs gibi büyük şirketlerin eski çalışanları, ayrıca Stanford, MIT ve Cornell gibi prestijli üniversitelerin mezunları görev alıyor. Borsa, ağırlıklı olarak opsiyon sözleşmelerine odaklanıyor. Ancak platformda sürekli vadeli sözleşme gibi diğer türev ürünlerine de yatırım yapılabiliyor. Borsanın daha çok profesyonel yatırımcılara hitap ettiği söylenebilir.

Aevo’nun zincir dışı (off-chain) işlemleri zincir üstüyle (on-chain) senkronize edebilmesi, en önemli özelliği olabilir. Zincir dışında tutulan emir defterindeki işlemler, zincir üstünde hızla işleniyor ve işlem yükü azalırken hız önemli ölçüde artıyor.

Toplam Arzı: 1.000.000.000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar