0

LUNA Coin Yeniden Sahalara İndi!

Terra (LUNA) ekibi, bugün yeni Terra 2.0 için açılış duyusu yaptı ve bir çok borsada listelenmeye başladı. LUNA ekibi, blockchain ağında ilk bloğu oluşturarak Terra 2.0 Phoenix-1 ana ağını etkinleştirmişti.

25 Mayıs tarihinde Terra Classic kullanıcıları, yeni bir Terra zincirinin oluşturulması konusunda oy çoğunluğu alarak, yeni LUNA coin oluşturulması kararı verildi. Yeni LUNA coinleri kullanıcılara airdrop olarak ücretsiz verilecek, Terra Classic zinciri kullanıcıları, UST coinin çöküşü öncesinde ve çöküşü sonrasında olmak üzere iki farklı airdrop dağıtımı yapılacaktır.

Yeni LUNA coin toplamda 1,000,000,000 adet bir arza sahip olacak. Plana göre %30’luk arz topluluk havuzuna gönderilecek ve kalanı da stake yönetimi tarafından idare edilecek. %10’luk arz ise geliştiriciler için ayrılacak. Eski Terra tokeni, Terra Classic (LUNC) olarak işlem görmeye devam edecek.

LUNA 2.0’ı Destekleyecek Borsalar Hangileri?

LUNA 2.0’ı destekleyecek borsalar şunlardır:

Binance, LUNA Coini 31 Mayıs’ta Listeleyecek

İnnovation Zone (İnovasyon kategorisi), kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer kripto para birimlerinden daha yüksek risk oluşturması muhtemel olan yeni, yenilikçi tokenleri takas edebildiği özel bir ticaret platformudur. Binance borsasının resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, Terra 2.0 (LUNA) 31 Mayıs 2022 tarihinde Innovation Zone’da listelenecek.

Güncel Airdroplar ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar