0

KuCoin & Waves Enterprise Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 206,000 WEST coin, çekilişle 100 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 9 Temmuz 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan Kucoin borsasına üye olabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. UID numaranızı Kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına gleam üzerinden katılabilirsiniz.

KuCoin & Waves Enterprise gleam linki için tıklayınız.

Waves Enterprise (WEST) Coin Nedir?

Waves Enterprise, hem özel hem de kamu tarafından izin verilen blok zinciri teknolojilerinin avantajlarını birleştiren bir hibrit blok zinciridir. Müşterinin gereksinimlerine bağlı olarak, genel izinli veya özel bir ağ üzerinde bir çözüm gerçekleştirilebilir. Veri depolama ve gizliliğin ek güvenliğini sağlamak için hibrit bir model kullanılabilir.

Platformun istemcisi, yönetim erişim haklarını kolaylaştıran, her türlü işlemi yürüten ve ağ etkinliğini takip eden bu seviyede yer almaktadır. Bu katman ayrıca iş süreci otomasyonu için blok zincirini kullanan, dağıtılmış defter verilerini gönderen ve alan istemci uygulamalarını da barındırmaktadır. West Coin , platformun tokenı olup , ana ağdaki ve ayrıca hibrit yan zincirlerdeki tüm işlemlere ve hizmetlere erişmek için evrensel bir araçtır. Sistem tokenı, platformun ana ağının yakıtıdır. LPoS ağının güvenliğinin sağlanması ve işlem ücretlerinin ödenmesi için gereklidir.

Toplam Arzı: 400,000,000 adettir.

WEST coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar