0

KuCoin & Vision Game VISION Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 210,000 VISION coin, katılım yapanlara eşit kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 11 Eylül 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı Kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

KuCoin & Vision Game airdrop’una gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

KuCoin & Vision Game VISION coin gleam linki için tıklayınız.

KuCoin & Vision Game | airdropturkiye.com

Vision Game VISION Coin Nedir?

Vision Game, teknik ve yaratıcı hizmetlerle birleşen benzersiz ürünler paketi, her seferinde bir oyunun çıtasını yükselterek sürekli büyüyen oyun blok zinciri endüstrisini destekler. VisionGame, oyun geliştiricilerin blok zinciri pazarında kolayca gezinmelerine yardımcı olmak için dört temel ürün sunar: Vision.SDK, Vision.Wallet, Vision.Offering ve Vision.Community. Detaylarını değinmek gerekirse şu şekildedir;

Vision SDK :Enjin ve Solana gibi popüler teknolojilerle desteklenen SDK, genellikle özel ekipler gerektiren teknik özellikleri yalnızca birkaç dakika uzaklıkta yaparak aylarca süren geliştirme süresini kısaltır.

Vision Wallet: Karmaşık işe alım süreçleri, pazarın sağlıklı bir hızla büyümesini engelliyor. Basitleştirilmiş, teknik içermeyen, elde tutulan bir cüzdan, yepyeni bir oyuncu neslinin kapılarını açacak.

Vision Offering: Başka hiçbir şeye benzemeyen bir kitle fonlaması platformu, geliştiricilerin oyun içi öğeler olarak NFT’lere çok erken taahhütte bulunmadan hedef kitleleriyle bağlantı kurmalarına ve fonlarını artırmalarına olanak tanıyarak, yaratıcılığın oyunlarının yararına akmasına izin verir.

Vision Connunity: Topluluğun bir parçası olmak, sorunsuz oynamak için sonsuz sayıda oyuna sahip olmak anlamına gelir. Desteklenilen oyunlardan birini dahil etmek, başka bir işe alım süreci olmadan hepsine anında erişim elde etmek için yeterlidir.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

VISION coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar