0

KuCoin & INFRA & NYM & TSUGT Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 6,000 dolar değerinde INFRA, NYM ve TSUGT coin, çekilişle 300 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 3 Haziran 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. UID numaranızı Kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına gleam üzerinden katılabilirsiniz.

KuCoin & INFRA gleam linki için tıklayınız.

KuCoin & NYM gleam linki için tıklayınız.

KuCoin & TSUGT gleam linki için tıklayınız.

Bware Labs (INFRA) Coin Nedir?

Bware Labs, endüstrinin en yüksek performanslı ve en güvenilir altyapı hizmetlerini ve geliştirme araçlarını sunarak Web3 zorluklarının üstesinden gelmeyi ve küresel kabulü artırmayı hedeflemektedir. INFRA coin tüm Bware Labs ekosisteminin arkasındaki itici güç olarak hizmet ediyor. Blast’ın izinsiz ve merkezi olmayan bir platforma tam geçişini sağlayacak ve platformun genel büyümesini ve gelişimini hızlandıracaktır.

Toplam Arzı : 100,000,000 adettir.

INFRA coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Nym (NYM) Coin Nedir?

Nym, Massachusetts Institute of Technology, KU Leuven ve University College London’daki birinci sınıf üniversitelerde dünyanın önde gelen araştırma bilim adamları ve geliştiricilerinden bazıları tarafından tasarlanan yeni nesil gizliliktir. Sistem, ağ düzeyinde gizlilik sağlayan bir karma ağ, uygulama düzeyinde gizlilik sağlayan kimlik bilgileri ve sistemi çalıştıranları ödüllendirerek uzun vadede sürdürülebilir ve ölçeklenebilir hale getiren NYM belirtecinden oluşur. Bunlar birlikte, NYM kripto parası tarafından desteklenecek küresel, merkezi olmayan bir gizlilik ağı oluşturacaktır.

NYM belirteci ile, sistemi çalıştıran düğümleri ödüllendirerek küresel gizliliği ekonomik olarak sürdürülebilir ve ölçeklenebilir hale getirmeyi hedefler. Dünyanın her yerindeki insanlara gizliliği artırılmış yeni nesil altyapıda pay sahibi olma imkanı için oluşturulmuştur.

Nym platformu, birkaç gizlilik teknolojisini bir araya getirerek, bunları işbirliği yapan ağ bağlantılı düğümlerden oluşan bir sisteme entegre eder.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

NYM coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Captain Tsubasa Rivals (TSUGT) Coin Nedir?

Futbol öncülerinden biri olan “Captain Tsubasa”, yalnızca Japon futbol severler üzerinde değil, denizaşırı ülkelerdeki profesyonel futbolcular da dahil olmak üzere dünya çapındaki futbol tutkunları üzerinde derin bir etkiye sahip olmuştur ve olmaya devam etmektedir . Serinin öne çıkan özelliklerinden biri, ana karakter Tsubasa Ozora’nın çok sayıda rakiple hararetli savaşlar yoluyla büyümesidir. TSUGT coin platformun ana tokenidir.

TSUGT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar