0

KuCoin & Concordium (CCD) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 562,000 CCD coin, çekilişle 50 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 19 Aralık 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan Kucoin borsasına üye olabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. UID numaranızı Kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Concordium (CCD) airdrop’una gleam üzerinden katılabilirsiniz.

Concordium (CCD) gleam linki için tıklayınız.

Concordium (CCD) Coin Nedir?

Concordium, şifrelenmiş kimliği zincir üzerindeki her işleme yerleştirerek, gizliliği korurken akıllı sözleşmeler için kullanılabilen kimlik bilgilerinin bir parçası haline getirir. Ama kimlik neden önemli?

Önümüzdeki on yılda, her kişi ve şirket, blok zincirindeki neredeyse her şeyi doğrulamak için merkezi olmayan hizmetleri kullanacak. Modern öncüler, Web3’ün bu kitlesel benimsenmesi için inşa etmeye çalışıyorlar, ancak her şeyin işe yaraması için güvene ihtiyaçları var. İster çevrimiçi flört ediyor, ister oyun oynuyor veya ticaret yapıyor olalım, diğer kişinin kim olduğunu bilmemiz gerekir. Yerleşik bir kimlik katmanıyla, insanlar ve şirketler, küresel, multi-trilyon dolarlık bir ekonominin kilidini açacak ilk blok zincirinde güvenli işlemler yapmak için gizli kalırken birbirlerini güvenle doğrulayabilecekler. CCD coin ise platformun ana tokenidir.

CCD coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar