0

KuCoin & Bluzelle & Arbitrum Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 dolar, çekilişle 90 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 4 Mart 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. UID numaranızı Kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına gleam üzerinden katılabilirsiniz.

Kucoin & Bluzelle gleam linki için tıklayınız.

Kucoin & Arbitrum gleam linki için tıklayınız.

Bluzelle (BLZ) Coin Nedir?

Bluzelle, yeni ortaya çıkan blockchain ekosistemi için etkili bir veri depolama çözümü sağlamayı amaçlayan merkeziyetsiz, ölçeklenebilir bir veritabanı hizmetidir. Bluzelle, Pavel Bains ve Neeraj Muraka tarafından kurulmuştur.

Dağıtık defter teknolojisi kullanan Bluzelle ağı, herhangi bir kişinin sahip olduğu verileri güvenli bir şekilde depolayabilmesini hedeflemektedir. Bluzelle, yüksek kaliteli oyunlar üretme, oyuncuların NFT’lerini koruma ve DeFi getirilerinden yararlanma yeteneği ile GameFi için bir blok zincir olarak kullanılmaktadır.

Bluzelle projesinin yerel token’ı BLZ coin’dir. BLZ coin, ağ işlemleri için ödeme yapmakta kullanılabilmektedir. Ağ yönetimine katılmak, bahis yapmak ve ödüller kazanmak için kullanılabilmektedir. Bluzelle, sektör için önemli birçok soruna çözüm üretmek ve kolaylık sağlamak için yaratılmıştır.

Toplam Arzı : 500,000,000 adettir.

BLZ coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Arbitrum Ekosistemi Nedir?

Arbitrum, Ethereum akıllı sözleşmelerinin yeteneklerini geliştirmek için tasarlanan hızlı, gizlilik odaklı ve ölçeklenebilir katman 2 çözümüdür.

Ethereum, merkeziyetsiz uygulama geliştirmek adına en çok rağbet gören ağlardan biridir. Ancak son dönemlerde işlem hacminin büyümesi, Ethereum ağında yavaşlamalara ve ölçeklenebilirlik sorunlarına yol açtı. Bununla birlikte işlem ücretlerinde de ciddi artışlar meydana geldi. Yüksek işlem ücretleri gibi bazı ölçeklenebilirlik sorunlarını gidermek için geliştirilen Arbitrum, Ethereum kullanıcı deneyimine zarar veren ve işlem yapmanın maliyetini yukarı çeken mevcut sorunlara çözüm getirmeyi amaçlıyor. Arbitrum ağı merkezi New York olan Offchain Labs ekibi tarafından geliştirilmiştir. Arbitrum olarak tanınan bu hizmet soruna yönelik çözümler getirdiği için ilgi görmektedir.

Arbitrum ağı, Ethereum işlemleri ve akıllı sözleşmeleri ikinci bir katmanda kolayca çalıştırırken aynı zamanda Ethereum’un katman 1 güvenliğinden yararlanıyor.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar