0

KDG & Sabai Ecoverse Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 1000 dolar değerinde SABAI coin, çekilişle 80 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 21 Temmuz 2023

Kingdom Starter (KDG) coin, MEXC borsasında listelidir. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan MEXC borsasına üye olabilirsiniz.

Binance smart chain (BEP-20) cüzdan kodu istemekte, metamask cüzdan kodunu kullanabilirsiniz.

KDG & Sabai Ecoverse airdrop’una gleam üzerinden katılabilirsiniz.

KDG & Sabai Ecoverse gleam linki için tıklayınız.

Ayrıca diğer KDG airdrop’una buradan ulaşabilirsiniz.

Kingdom Starter (KDG) Coin Nedir?

Kingdom Game 4.0, sürdürülebilir bir paylaşım ekonomisi modeli sunmayı hedefleyen blockchain tabanlı bir oyun platformudur. Şirket, aracılar ve oyun oyuncuları arasındaki “Üçlü kazan” modeli, Kingdom Game’in sürdürülebilir gelişiminin anahtarı olacaktır. Kingdom Game 4.0, ödeme, değer güvencesi ve Kingdom Game ürün ekosisteminin geliştirilmesi için kullanılabilecek KDG (Kingdom Game Token) jetonlarına sahiptir. KDG Token, Kingdom Game 4.0 ekosisteminin işleyişini ve sürdürülebilir gelişimini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. KDG Token, kullanıcılar için ödeme yöntemi olmanın yanı sıra bir ödüldür ve güvenliği, şeffaflığı, hızlı işlemleri ve kolay ticareti sağlama hedefi taşır.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

KDG coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Sabai Ecoverse (SABAI) Coin Nedir?

Sabai Ecoverse, blockchain ve gerçek dünya finans çözümlerini birleştiren, eğitici içerik ve basit yatırım seçenekleri ile şeffaf ve ölçeklenebilir bir şekilde gayrimenkul erişimini mümkün kılan bir ekosistemdir. Sabai ID hesabı üzerinden erişilebilen tüm araçlar, entegre ERC-20 ve ERC-721 uyumlu bir cüzdanla sunulmaktadır. Ayrıca, güvenli sözleşmeler aracılığıyla varlıkların kiralama ve ödünç verme gibi özellikler de bulunmaktadır. Sabai, farklı hedef kitlelerden oluşan bir DAO oluşturacak ve kararlar oybirliği ile alınacaktır.

Sabai Ecoverse, Vadim Bukhkalov tarafından 2021 yılında kurulmuştur. Vadim Bukhkalov, Layan Green Park, VillaCarte ve La Vista Villas’ın kurucusu ve CEO’su olarak başarılı bir gayrimenkul girişimcisi olarak 20 yıllık deneyime sahiptir. P2E teknolojisi, gayrimenkul ve müşteri ilişkilerinden ilham alarak, blockchain üzerinde kullanıcı dostu bir platform geliştirmeye başlamış ve eğlenceli eğitici içeriklerle ve stabil varlıklara basit yatırım seçenekleriyle kullanıcılarına hizmet vermeyi amaçlamıştır.

SABAI coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar