0

KDG & DeeLance (DLANCE) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 700 dolar değerinde DLANCE coin, çekilişle 50 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 31 Temmuz 2023

Kingdom Starter (KDG) coin, MEXC borsasında listelidir. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan MEXC borsasına üye olabilirsiniz.

Ethereum (ERC-20) cüzdan kodu istemekte, metamask cüzdan kodunu kullanabilirsiniz.

KDG & DeeLance (DLANCE) airdrop’una gleam üzerinden katılabilirsiniz.

KDG & DeeLance (DLANCE) gleam linki için tıklayınız.

Kingdom Starter (KDG) Coin Nedir?

Kingdom Game 4.0, sürdürülebilir bir paylaşım ekonomisi modeli sunmayı hedefleyen blockchain tabanlı bir oyun platformudur. Şirket, aracılar ve oyun oyuncuları arasındaki “Üçlü kazan” modeli, Kingdom Game’in sürdürülebilir gelişiminin anahtarı olacaktır. Kingdom Game 4.0, ödeme, değer güvencesi ve Kingdom Game ürün ekosisteminin geliştirilmesi için kullanılabilecek KDG (Kingdom Game Token) jetonlarına sahiptir. KDG Token, Kingdom Game 4.0 ekosisteminin işleyişini ve sürdürülebilir gelişimini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. KDG Token, kullanıcılar için ödeme yöntemi olmanın yanı sıra bir ödüldür ve güvenliği, şeffaflığı, hızlı işlemleri ve kolay ticareti sağlama hedefi taşır.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

KDG coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

DeeLance (DLANCE) Coin Nedir?

DeeLance, web3 tabanlı merkeziyetsiz bir işe alma platformu olarak tanımlanıyor. Şirketlerin iş yapma ve para kazanma biçiminde, personel işe almaktan sanal tesisler kurmaya ve yeni müşteriler çekmek için reklam vermeye kadar devrim yaratmayı amaçlıyor. Platformun, hem serbest çalışanları hem de işverenleri mevcut büyük web2 serbest web sitelerinden daha düşük ücretlerle güçlendirmek için tasarlandığı bildiriliyor.

Yapılan açıklamalara göre DeeLance, eski işe alım platformlarına kıyasla işverenler ve serbest çalışanlar için önemli avantajlar getiriyor. İşverenler için mevcut pazarların en düşüğü olan yüzde 2’lik bir ücretle işe almayı önemli ölçüde daha ucuz hale getiriyor. Serbest çalışanlar için yüzde 10’luk ücretin oldukça rekabetçi olduğun da iddia ediliyor. Ödemeler kripto para biriminin yanı sıra itibari para olarak da yapılabiliyor, böylece ödeme gecikmeleri veya maliyetli döviz ücretleri gibi sorunlar ortadan kalkıyor.

DLANCE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar