0

Huobi & Toncoin TON Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Huobi borsası, The Open Network (TON) işbirliği ile airdrop düzenliyor.

Airdrop, sadece huobi ortaklarının referansları ile yeni kayıt olanlar için geçerlidir.

Toplam 5,000 dolar değerinde TON coin, yeni kayıt olanlara dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 30 Eylül 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için huobi borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Referanssız üyeliklere ödül dağıtımı yapılmayacaktır.! Üye olduktan sonra kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Huobi & Toncoin etkinlik detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Toncoin & Huobi | AirdropTurkiye.com

Etkinlik Detayları

Etkinlik 1: Airdrop ödülleriyle 2.000 TON (yaklaşık 4.000$) paylaşın

Huobi Ortağı davet linkiyle kaydolan ve en az 55 TON spot işlem hacmine (alım + satım) ulaşan kullanıcılar, kişi başı 3 TON airdrop ödülü kazanabilir. Bu etkinliğin toplam ödül havuzu 2.000 TON’dur. Airdrop ödüllerini yalnızca işlem koşulunu karşılayan ilk 660 kullanıcı kazanabilir.

Etkinlik 2: İşlem yaparak lider tablosunda yarışın, 3.000 TON (yaklaşık 5.500$) paylaşın

Huobi Ortağı davet linkiyle kayıt olan ve en az 100 TON (180$ değerinde) spot işlem hacmi gerçekleştiren kullanıcılar, işlem hacimlerine oranla 3.000 TON ödül havuzunu paylaşabilirler.

SıralamaTON Ödülü
1.500 TON (918$ değerinde)
2.300 TON (551$ değerinde)
3.200 TON (367$ değerinde)
4.100 TON (184$ değerinde)
5.50 TON (92$ değerinde)
6. – 10.Kişi başı 30 TON (55$ değerinde)
11. – 50.Kişi başı 20 TON (37$ değerinde)
51. – 100.Kişi başı 10 TON (18,50$ değerinde)
İşlem hacmi koşulunu karşılayan diğer kullanıcılarKullanıcılar işlem hacimlerine oranla 400 TON (734$ değerinde) paylaşacaklardır
  • Yalnızca TON/USDT spot işlem hacimleri geçerli olacaktır. Diğer işlem çiftlerinde yapılan hacimler geçersizdir.
  • Sıfır veya negatif işlem ücretli işlemlerin, işlem ücreti komisyon kartı veya iade kuponu ile ödenen işlemlerin hacimleri etkinlik kapsamında hacim hesaplamasına dahil edilmeyecektir.

Şartlar ve Koşullar:

  • Katılımcıların kimlik doğrulamasını tamamlamış olmaları zorunludur. Etkinlik bitiminden önce kimlik doğrulamasını tamamlamayan kullanıcılar ödüllerinden feragat etmiş sayılırlar.
  • Aşağıdaki ülkelerden veya bölgelerden kullanıcılar bu etkinliğe katılamazlar: Anakara Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Japonya, İspanya, Hollanda, Malezya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela ve Kırım.
  • Alt hesaplar, bu etkinliğe bağımsız bir hesap gibi katılamaz ve alt hesaplarda yapılan işlem hacimleri ana hesapta yapılmış sayılır.
  • Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılamazlar.
  • Ödüller, etkinlik bitiş tarihinden sonraki 14 iş günü içinde Huobi hesabınıza tanımlanacaktır. 14 iş günü sonrasında ödüllerinizi almadıysanız, 7/24 müşteri destek ekibimize ulaşabilir veya yardım için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  • Para aklama, çoklu hesap girişi ve hesap içi işlemler gibi etik dışı davranışta bulunduğu tespit edilen katılımcılar diskalifiye edilecektir. Huobi Global, hile yapan hasapları ve kazançlarını dondurma ve kullanıcılara ceza uygulama hakkını saklı tutar.
  • Huobi Global, önceden bildirmeksizin bu etkinliğin kurallarında değişiklik yapma veya etkinliği iptal etme hakkını saklı tutar.

The Open Network (TON) Coin Nedir?

TON projesi, bireysel kullanıcıları ve işletmeleri barındırmak için tasarlanmış, ultra hızlı bir blok zincirdir. Kurulduktan 3 yıl sonra Telegram’dan tamamen ayrılan TON, yoluna devam ederken arkasındaki güçlü ekip ile kendinden söz ettiren kripto projeleri arasında yerini almayı başardı.

Mevcut topluluklar, geliştiriciler, yayıncılar, ödeme sağlayıcıları ve tüccarlar ekosistemini uygulayan TON’un arkasında Telegram blok zinciri yarışmasını kazanan açık kaynaklı deneyime sahip geliştiriciler tarafından yönetilmektedir. TON’u diğer kripto projelerinden ayıran en önemli özelliği, tarihte ilk defa kitlesel Pazar para birimi olmasıdır. Bu yönüyle ciddi anlamda ses getiren projeye ait TON Coin, birçok global kripto para borsasında listelenmektedir.

Toplam Arzı: 5,047,558,528 adettir.

TON coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar