0

Gate io & Zebec Protocol $ZBC Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 1,000 dolar, çekilişle 100 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 7 Temmuz 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io & Zebec Protocol $ZBC çekilişi için tıklayınız.

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Gate io | airdropturkiye.com

Zebec Protocol ZBC Token Nedir?

Zebec protocol solana ağında inşa edilen, sürekli, sorunsuz ve gerçek zamanlı ödeme akışlarının güçlendirildiği, devrim niteliğinde olan bir DEFİ teknolojisi olarak tanımlanır. Bu platform aracılığı ile otomatik para akışları, kullanıcıların nasıl yatırım yapacakları ya da ürün veya hizmetleri nasıl satın aldıkları gibi işlemler yeniden tasarlanabilir.

Bu platformdan bireyler, işletmeler ve çalışanlar kendilerine nasıl ödeme yapıldığını izleyebilir ve bunları kontrol edebilir. Zebec, herhangi bir aracıya ihtiyaç duyulmadan, finansal işlemlerin doğrudan ve anında yapılmasına imkan sağlar. Amacı geleneksel finanslar sistemin yerini almak olan bu platformda kullanılan yerel para birimi ise ZBC Coin’dir. Bu coin ve platformunun özelliklerini detaylı olarak açıklayalım;

 • Zebec, kullanıcılarına Multisig ve Pay olmak üzere iki farklı uygulama sunar.
 • Zebec Pay, bugüne kadar olan maaş bordrosu kavramını yeniden tanımlamak üzere kurulmuştur. Bu sistem ile çalışanlara, günler ya da haftalarca bekleme zorunda kalmadan, ikinci defa ödeme yapılabilir.
 • Pay uygulamasında hem gönderici hem de alıcılar için likidite sağlanır.
 • Zebec Pay’da çalışanlar paralarına anında erişim sağlayabilir, otomatik kripto yatırımı yapabilir, pay akışlarını kontrol edebilir, DEFİ verim çiftliğinden faydalanabilir ve çok daha fazlasını yapabilir.
 • Bu uygulamada Pay kart bulunur. Bu kart özel banka kartı niteliğindedir. Çalışanların elde ettikleri likiditeleri sorunsuz ve ücretsiz olarak fiat para birimlerine dönüştürmelerini sağlar.
 • Platformda bulunan otomatik dolar maliyet ortalaması özelliği ile maaşınızın belirli bir yüzdesini kripto para birime dönüştürebilirsiniz.
 • Kazançlarınızın hepsini ya da bir kısmını verim tarımı sistemine yatırabilirsiniz. Yani paranızı ortak verim çiftliklerinde ve stake havuzlarında değerlemek üzere yatırabilirsiniz.
 • Sistemde bulunan Kripto IRA ve 401K hesaplarına maaşınızı aktarabilir ve en iyi kripto para birimleri arasında kolay ve sorunsuz olarak geçiş yapabilirsiniz.
 • Kullanıcılar Zebec Pay’ı kullanarak herhangi bir ücret ödemeden maaşlarını normal banka hesaplarına yatırma imkanına sahip olur.
 • Zebec Multisig uygulaması ise kripto paralarını güvenli ve çok imzalı olarak yönetmenize olanak sağlayan bir kasadır. Bu kasada kripto varlıklarınız çoklu imza ile yönetebilir, tüm SLP jetonları için varlık yönetimi yapabilir, tüm varlık akışlarınızı bu kasa ile özelleştirebilirsiniz.
 • Multisig fon akışı yapabilmenizi, duraklatmanızı, devam etmenizi veya iptal etmenizi sağlar.

Toplam Arzı : 10,000,000,000 adettir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar