0

Gate io & Sommelier & Datamall Chain Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 3,000 dolar, çekilişle 150 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 4 Ağustos 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmek için buradan gate borsasına üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io & Sommelier çekilişi için tıklayınız.

Gate io & Datamall Chain çekilişi için tıklayınız.

Not: Çekilişe katılabilmek için minimum 50 dolarlık hacim yapmalısınız.

Sommelier (SOMM) Coin Nedir?

Sommelier, dinamik, otomatikleştirilmiş DeFi kasalarını etkinleştiren merkezi olmayan bir varlık yönetimi protokolüdür. Kasalar portföy yönetimi yapabilir, uzun veya kısa ticaret yapabilir, borç alabilir ve ödünç verebilir ve hatta çiftçilik yapabilir.

Zincir dışı hesaplamanın gücünden yararlanan Sommelier kasaları, değişen pazar koşullarına uyum sağlayabilir ve bu da onların DeFi’de tipik olarak görülen statik kasalardan daha etkili olmalarını sağlar. Sommelier platformundaki tüm kasalar, denetlenen akıllı sözleşmelerle etkinleştirilir ve protokol yönetişimi tarafından kontrol edilir.

Toplam Arzı : 500,000,000 adettir.

SOMM coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Datamall Chain (DMC) Coin Nedir?

Datamall Chain, yeni nesil İnternet altyapısının ve blok zinciri teknolojisinin gelişimini teşvik etmeyi amaçlayan, dünya çapındaki kullanıcılar için temel alınan açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur.

Datamall Chain’deki tüm depolama prosedürü oldukça basittir. Başlangıçta, depolama sağlayıcıları siparişleri verecek ve depolama müşterilerinin siparişlerini ve kiralama koşullarını seçmelerine izin verilecek. Tüketiciler, verileri depolamadan ve bu ücretleri sözleşmeye aktarmadan önce gerekli maliyetleri ödemelidir. Tüketiciler, sözleşme Bekleyen teslimat durumuna ulaştıktan sonra tedarikçi tarafından sağlanan alana veri depolayabilir.

Depolama bittikten sonra, her iki taraf da yürütme aşamasına girmeyi kabul eder. Herhangi bir anlaşmazlık meydana gelirse, kullanıcılar bir zincir üstü depolama mücadelesi başlatabilir. Zincire sadece anlaşmazlıklar eklenebileceğinden, zincir üzerindeki baskı önemli ölçüde azalır.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar