0

Gate io $SEELE + $RNDX Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 dolar, çekilişle 150 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 19 Temmuz 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io SEELE coin çekilişi için tıklayınız.

Gate io RNDX coin çekilişi için tıklayınız.

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Gate io | airdropturkiye.com

Seele-N SEELE Coin Nedir?

Seele platformunun CEO’luk görevini operasyon araştırması konusunda doktora derecesi bulunan Maolin Zheng yürütüyor. Bunun yanında platformun araştırmalarını matematik alanında doktorası bulunan Shawn Xin, fizik alanında doktorası bulunan Luke Tseng ve bilgisayar bilimleri alanında doktora derecesi bulunan Eva Chen yürütüyor.

Seele, anti-asic MPoW algoritması ve Seele ana ağında 2000 TPS ile yüksek verimli eşzamanlılık için başlangıç noktası olarak talep edilen ve talep arttıkça yüksek oranda ölçeklendirilebilir olan Seele Sharding Teknolojisi tarafından destekleniyor.

SEELE, SeeleN DAO ekolojisi için işlevsel bir geçiş olup, Proof of Stake modunda, SEELE, katkıda bulunan doğrulayıcılara ödül olarak verilir ve halka açık zincirin çalışması için gereken maaliyeti sağlar. Asya menşeili platform olan Seele, Huobi, Binance Smart Chain, RRe Ventures, Certik ile partnerlikleri bulunuyor. Ayrıca toplamda 10 milyon dolarlık fon toplandığı belirtiliyor.

Toplam arzı : 30,000,000,000 adettir.

SEELE coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Round-X RNDX Coin Nedir?

Round X, dünyanın her yerinde kullanıcı merkezli hizmetleri kullanarak NFT yayınlayarak ve Doongle uygulamasını kullanarak dünyanın 1 numaralı sanal alanına girerek bir meta veri deposu oluşturmaktadır. Doongle, herkes için küresel ölçekte arkadaşlık kurmayı sağlayan bir platformdur. Doongle by Round X, küresel bir arkadaşlık başlangıç ​​paketidir. Benzer ilgi alanlarına sahip ve yeni şeyler keşfeden insanlar, birbirleriyle her şeyi paylaşabilir ve tanıtabilir. Doongle, küresel dostluk ve eşleştirmeye odaklanan bir sosyal medyadır. RNDX, Doongle hizmetleri için katılım, ödeme ve ödül aracı için tasarlanmış yerel yardımcı program belirtecidir.

Doongle, paylaşım, arkadaşlık, mesajlaşma ve hediye gönderme özelliklerine sahip bir sosyal medya platformudur. Bir hesap oluşturulduğu zaman, kullanıcı ilgi alanlarını ve ne keşfetmek istediklerini belirleyecektir. Gönderi yapmak ve arkadaş edinmek, kullanıcıyı otomatik çeviri ile küresel arkadaşlık deneyimine yönlendirecektir.

Platform kullanıcısı, herhangi bir kullanıcıdan hoşlandığında, daha güçlü bir arkadaşlık kuran hediyeleri birbirlerine gönderebilmektedir. Doongle, kullanıcı deneyimlerini yepyeni bir düzeye taşıyacak yeni özellikler hazırlıyor. Doongle, daha iyi kullanıcı deneyimleri ile hizmet kapsamını genişletebilecek yeni bir belirteç ekonomisini benimsemektedir.

Toplam arzı : 1,216,666,667 adettir.

Round-X RNDX Coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar