0

Gate io & Root Network & Mind Matrix Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 3,000 dolar değerinde ROOT coin+ AIMX coin, çekilişle 90 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 16 Aralık 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io & The Root Network çekilişi için tıklayınız.

Gate io & Mind Matrix çekilişi için tıklayınız.

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Not: Çekilişe katılabilmek için minimum 50 dolarlık hacim yapmalısınız.

The Root Network (ROOT) Coin Nedir?

Root Network, her şeyin herhangi bir şeye bağlanabileceği açık metavere tabanının merkezi olarak tasarlanmış yeni bir Katman 1’dir. Root Network, açık metaverse deposunda kesintisiz kullanıcı deneyimi ve gelişmiş varlık birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla çekirdek, UX ve dijital içerik odaklı protokollerle açık metaverse için özel olarak tasarlanmıştır.

Root Network, açık meta veri deposunda kesintisiz kullanıcı deneyimi ve gelişmiş varlık birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla çekirdek, UX ve dijital içerik odaklı protokollerle açık meta veri deposu için özel olarak tasarlanmıştır. Root Network, yerleşik hesap soyutlama ve token herhangi bir gaz ekonomisi gibi özelliklerle kullanıcı deneyimine ve güvenliğine öncelik vererek dünyanın en büyük içerik markalarından bazılarının kullanıcıları sorunsuz ve güvenli bir şekilde sisteme dahil etmesini sağlar.

Toplam Arzı: 12,000,000,000 adettir.

ROOT coin projesini iburadan inceleyebilirsiniz.

Mind Matrix (AIMX) Coin Nedir?

Mind Matrix (AIMX) yapay zeka kod üretim platformuna güç veren bir ERC-20 token’dır. Merkezi olmayan finans (DeFi) için güvenli ve akıllı kod oluşturmayı amaçlamaktadır. Proje, kullanıcıların yapay zeka destekli platformu kullanarak kendi akıllı sözleşmelerini, borsa botlarını ve diğer DeFi araçlarını kolayca geliştirebilmeleri için tasarlanmıştır.

  • Yapay zeka kod üretici: M Matrix platformunun kalbinde, kullanıcıların kodlama bilgisi olmadan bile DeFi çözümleri için güvenli ve akıllı kod oluşturabilmelerini sağlayan yapay zeka kod üretici bulunmaktadır.
  • Geniş kullanım alanı: AIMX token platform içindeki çeşitli işlemler için kullanılabilir. Örneğin, yapay zeka kod üreticisine erişmek, platform yönetimine katılmak ve akıllı sözleşmelerin ücretlerini ödemek için kullanılabilir.
  • Topluluk yönetimi: M Matrix projesi, bir DAO (merkeziyetsiz otonom organizasyon) yapısına sahiptir. Bu, token sahiplerinin proje kararlarına oy verme hakkına sahip olduğu anlamına gelir.

Toplam Arzı: 1,000,000,000,000,000 adettir.

AIMX coin projesini iburadan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar