0

Gate io $PTS $MESA Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 3,000 dolar, çekilişle 150 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 5 Temmuz 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io MESA coin çekilişi için tıklayınız.

Gate io PTS coin çekilişi için tıklayınız.

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Gate io | airdropturkiye.com

Petals PTS Coin Nedir?

Petals, kullanıcıları için değer aktarımını ve adil dağıtımı sağlayan, blok zincir üzerinde oluşturulmuş web3.0 kısa video oluşturma platformudur. Petals’ın yeniden değer yaratımı yoluyla tüketiciler, içerik üreticileri, arka uç hizmet sağlayıcıları veya reklamcılar da değer yaratabilir ve kendi servetlerini yaratabilir.

Petals yapay zeka ile desteklenerek verimliliği artırılmış kısa video sistem ekolojisi tüm katılımcılar tarafından birlikte oluşturulur. Platform, değer tarafından yönlendirilen Web3.0 kısa videolarının yeni bir ekonomik ekolojisini oluşturmak için temel mantık motoru olarak blok zincirinden faydalanıyor.

Diğer blok zincir ekonomilerinden farklı olan Petals ile her kullanıcı, platforma katılım yoluyla teknolojinin anlaşılmasını ve tanınmasında katkıda bulunabilir. Kullanıcılar reklamları izleyerek ödül tokeni PTS kazanabilirler. Buna ek olarak videoyu beğenebilir, yorum yapabilir, retweetleyebilir ve raporlayarak ek ödüller kazanabilirler.

Metavisa Protocol MESA Coin Nedir?

Metavisa Protokolü, blok zinciri verilerini analiz ederek, kullanıcıların güvenilir zincir üstü kimlik ve kredi kayıtları oluşturmasına ve görüntülemesine yardımcı olur ve DeFi, NFT, GameFi, DAO ve diğer DApp’lerin kredi sistemimiz aracılığıyla kullanıcılarına daha iyi hizmet vermesini kolaylaştırır.

Kimlik, kredi sistemleri ve akıllı cihazların çalıştırılması ve saklanması için MetaVisa Protokolü ücretleri sözleşmeler, böylece düğümler için ekonomik teşvikler gerçekleştirir ve kaynak kötüye kullanımını önler. MetaVisa Protokolü ayrıca kullanıcıları kişisel verilere katkıda bulunmaya ve verileri adreslemeye teşvik eder. MetaVisa Protokolü kimlik sistemini ve kredi değerlendirme sistemini tamamlar.

Metavisa kredi puanı sistemi, kullanıcıları MCS’lerine göre dereceli rozetlerle ödüllendirecektir. Daha yüksek MCS’leri olan kullanıcılar, yüksek rütbeli rozetlerle ödüllendirilecek ve bu nedenle çeşitli DApp’lerden hizmetlerde ayrıcalıklara sahip olacak.

Metavisa Protocol MESA Coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar