0

Gate io $OGV + $TIFI Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 1,500 dolar, çekilişle 200 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 14 Temmuz 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io TIFI coin çekilişi için tıklayınız.

Gate io OGV coin çekilişi için tıklayınız. | Katılım için son 12 saat !!

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Gate io | airdropturkiye.com

TIFI Coin Nedir?

TiFi, NFT ve TiFi Token ile bir alışveriş ve ticaret platformu ve TiFi Bank adında bir Merkeziyetsiz Borsa içeren TiFi Allverse adlı entegre bir finans eko barındırıyor. TIFI tokeni Silikon Vadisi merkezli bir şirket olan TIFI tarafındna oluşturulmuştur. TIFI tokeni platformun ana tokenidir.

TiFi Token, Silikon Vadisi merkezli bir şirket olan TiFi tarafından oluşturulmuştur. TiFi’nin Allverse yolculuğuna doğru ilk adımı. Token, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışıyor ve insanları tokenin kendisiyle yatırım yapmaya ve ticaret yapmaya teşvik eden birkaç çekici özellik sunuyor ve ayrıca TiFi Token’ı harika bir servet üreticisi haline getiriyor.

Token geri ödülü, TiFi’nin en yenilikçi özelliğidir. Token sahiplerini, nakit ödül kredi kartlarına benzer şekilde işlev gören tüketicilere “token ödülü” sağlayarak TiFi token satın alma ürünlerini kullanmaya teşvik eder.

TIFI tokeni günlük hayatta alışveriş, trade yapabilirken ayrıca kullanıcılar TiFı ile ödeme yapabildikleri bir kart ile ödül de kazanabilir. TiFi Allverse platformu kullanıcıların gerçek dünya itemlerini NFT ve kripto paralar ile alabilmelerini sağlar.

Toplam arzı : 1,000,000,000,000,000 adettir.

TIFI coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Origin Dollar Governance OGV Coin Nedir?

Origin Protocol iki taraf arasındaki ticari işlemlerin, aracısız bir şekilde gerçekleştirilmesi için oluşturulmuş bir dijital para platformudur. Origin Protocol, kullandığı alt yapı sayesinde herhangi bir komisyon ödemeksizin, taraflar arasındaki para alış verişinin aracısız bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu da alıcı ve satıcıların yüzde 20 ve 30 civarında bir tasarruf sağlamasına olanak tanır.

Origin Protocol hediyesi bol bir sistemdir. Dileyen herkes Origin Protocol’de Staking işlemi gerçekleştirebilir ve yeni kullanıcılar davet ederek, uygulamalar geliştirebilir.

Origin Protocol sayesinde, bankasız kişiler bile Airbnb, Amazon, Booking ve Fiverr gibi pazarlara erişebilir. Kişiden kişiye olduğu için, sansürlere, kapanmalara ve yasaklanmalara maruz kalması zordur.

Origin Protocol’un yeni çıkarttığı OGV coin, platformda kullanılmaya başlayacaktır. Ayrıca OGN coin tutanlara OGV coin dağıtımı yapılacaktır.

Toplam arzı : 4,000,000,000 adettir.

Origin Protocol OGV Coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar