0

Gate io & Oceanland & Callisto Network Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 dolar, çekilişle 100 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 19 Kasım 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io & Callisto Network çekilişi için tıklayınız.

Gate io & Oceanland çekilişi için tıklayınız. (Quiz cevabı : D)

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Not: Çekilişe katılabilmek için minimum 50 dolarlık hacim yapmalısınız.

Callisto Network CLO Coin Nedir?

Callisto Network, Ethereum kaynak koduna dayanan merkeziyetsiz açık kaynaklı kripto platformudur ve CLO adında kendi kripto parasına sahiptir. Callisto’nun esas amacı, kendine yetebilen, kendini yönetebilen ve kendini fonlayabilen bir blockchain ekosistemi ve geliştirme ortamı için referans bir uygulama araştırmak ve geliştirmektir. Callisto hem Ethereum Classic’in hem de kendi ağının ölçeklenebilirliğini geliştirirken, zincirlerarası servis geliştirmeleri de uygulayacak. Bir yan zincir olarak, ETC ana zincirine bağlı olan kendi veri setini/fonksiyonalitesini de kendi taşıyor olacak. Bir yan zincir kullanmak, ETC ana zinciri üzerinde bant genişliği sağlar. Callisto protokolünün bir diğer ana özelliği de Soğuk Staking’dir. Soğuk Staking coin sahiplerini CLO coinlerini belli bir süre tutmaya özendirerek, Callisto’nun “değer saklama aracı” özelliğini arttırır.

Soğuk staking, CLO tutan kullanıcıların hesaplarında yeteri kadar uzun bir süre CLO tutmaları durumunda, toplam CLO ihracından faiz kazanmalarını sağlayan akıllı kontrat bazlı bir süreçtir. CLO tutan herkes soğuk staker olabilir. Bunun olması için tüm yapılması gereken, en az bir aylık bir süre için bir miktar fonu hazine akıllı kontratıyla kitlemektir. Soğuk stakerlar ağ yönetim modelinin bir parçası oldukları için hazineden bir miktar fon ile ödüllendirilirler. Hazine bakiyesi her Callisto bloğu için %10 masraf alınmasından oluşur. Ödül miktarı herhangi bir anda ne kadar staker bulunduğuna göre değişir(daha fazla staker, daha az ödül).

Toplam Arzı : 6,500,000,000 adettir.

CLO coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Oceanland OLAND Coin Nedir?

Oceanland, kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter için gerekli kaynakları toplayarak gelir elde ederler. Oceanland, birkaç kripto varlığını DeFi ve NFT ile birleştirerek blok zinciri teknolojisinin farklı yönlerini bir araya getiriyor.

Oland Coin , Oceanland platformunun ana tokenidir . Oyun içi NFT , varlıkların üretim , alım , satım ve geliştirilmesinde kullanılacaktır. Ayrıca borsalarda çeşitli paritelerde yer alacaktır . OCEANLAND, Binance Smart Chain (BSC) blok zinciri ağında çalışan bir NFT oyunudur.

Toplam Arzı : 960,000,000 adettir.

OLAND coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar