0

Gate io Influencer Programı Nedir?

Gate io dünyaca en çok kullanılan kripto para borsa sitesidir. 2013 yılında hizmet vermeye başlayan Gate.io, işlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsaları arasında yer almaktadır. Gate.io’un güvenirliği ile ilgili konularda yapılan araştırmalar neticesinde trading hacmi, para yatırma hacmi, siber güvenlik ve şeffaflık gibi düzeyler konusunda sürekli ilk 10 borsa arasına girmeyi başarmıştır.

2020 yılı itibariyle denetlenmiş borsalar arasına da giren Gate.io, denetlenmiş %100 teminat kanıtı sunan ilk ana akım blok zincir varlık trading bosa platformu olarak belirlenmiştir.

Gate io borsasına üye olarak, bir çok özelikten faydalanabilirsiniz. Gate io borsasına üye olmak için buraya tıklayınız.

Airdrop Türkiye

Günümüzün en etkili satış stratejilerinden biri olan influencer programını kullanmaktadır. İnfluencer programı kısaca yüksek takipçiye sahip sosyal medyada etkileyici kişilerin sosyal mecra kanalları üzerinden borsa tanıtımıi, etkinlik haberleri yapılmasıdır. Doğrudan satış yapılmadığı için influencer programı marka tanımı veya güvenirliğini arttırılan bir pazarlama stratejisidir.

Günümüzde Instagram, Youtube ve Facebook kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır ve sosyal medyada etkileyici anlamda takipçi sayısına ulaşarak influencer olarak bu mecralardan para kazanılmaya başlanılmıştır.Gate io borsası daha fazla tanınırlığını artırmak için Gate io Influencer programını başlatmıştır.

Gate io influencer programı sosyal medya influencerleri ve marka işbirliği ile yapılan marka ortaklığı çalışmasıdır. Influencer olduğunuzda Gate io etkinliklerini sosyal medya kanallarıyla takipçilerinize tanıtabilir ve ekstra para kazanabilmek için programa katılabilirsiniz. Bu programa katılarak Gate io ile yapılacağınız influencer çalışmasında işbirliği yaparak influencer ortaklığı kurarsınız.

Gate io Influencer Programı Avantajları

Gate io borsasının influence programında kazanacağınız ödüllerin ve faydaları aşağıdaki fotoğraftan ulaşabilirsiniz. Daha fazla detay içi gate io influencer sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Gate io influencer başvuru ve bilgi sayfası için buraya tıklayınız.

Gate io influencer ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla bilgi için sitemizi takipte kalabilisiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar