0

Gate io & ChainPort & Axelar & Neblio Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 3,000 dolar, çekilişle 90 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 01 Ekim 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate.io borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io & ChainPort çekilişi için tıklayınız.

Gate io & Axelar çekilişi için tıklayınız.

Gate io & Neblio çekilişi için tıklayınız.

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Gate io | Airdropturkiye.com

ChainPort (PORTX) Coin Nedir?

ChainPort’un yerel hizmet simgesi PORTX simgesidir, ChainPort’un ekosistemi ve uzun vadeli sürdürülebilirliği için merkezidir ve birçok yönden kullanılabilecek bir değer birimini ve bir değişim aracını temsil eder.

ChainPort, gerçek birlikte çalışabilirlik ile koruyucu düzeyinde güvenlik sağlayan yenilikçi bir blok zinciri köprüsüdür. ChainPort belirteci 7 blok zincirini destekler ve 2022’nin ilk çeyreğinde tüm büyük EVM’yi ve 2022’nin ikinci çeyreğinden itibaren EVM olmayanları destekleyecektir.

ChainPort yayında ve ChainPort kullanan 140’tan fazla tokena sahip TVL’de yaklaşık 250M ile. ChainPort, saklama güvenliğine sahip tek köprüdür ve onu tüm köprüler arasında en güvenlisi yapar. ChainPort, tüm varlıkları, en büyük MPC sağlayıcısı olan Fireblocks, Gnosis ve donanım yalıtımı tarafından Çok Taraflı Hesaplama kriptografisindeki en son gelişmeleri birleştiren çok katmanlı bir teknolojiyle korur.

PORTX coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Axelar (WAXL) Coin Nedir?

Axelar, herhangi bir yükü zincirler arası güvenli bir şekilde taşıyan Genel Mesaj Geçişi ile paketli varlıklar göndermenin çok ötesine geçer. Uygulamalar, herhangi bir bağlı zincirdeki herhangi bir işlevi çağırabilir ve diğer herhangi bir bağlı zincirdeki kullanıcılar için tek tıklamalı bir deneyim sunabilir. Bu, kullanıcıları ilk sıraya koyan ve geliştiricilerin kullanım durumlarına en uygun platform üzerinde geliştirmelerine olanak tanıyan yeni bir tür dApp geliştirmesidir.

Neblio (NEBL) Coin Nedir?

Neblio, kurumsal müşterilere odaklanan bir Hizmet Olarak Blockchain (BaaS) platformu olarak hareket eden bir projedir. Neblio blok zincirinin ana özelliklerinden biri, herkes için kullanım kolaylığıdır.

Buna geliştiricilerin yanı sıra müşteriler ve kullanıcılar da dahildir. Neblio, bu basitliği, Neblio blok zincirinde etkileşime giren uygulamaları bağlamak için köprü görevi gören RESTful API’lerin kullanımıyla elde ediyor. Şu anda geliştiriciler için sekiz farklı programlama dilinde kullanılabilen API’ler bulunmaktadır:

  • Java
  • PHP
  • Javascript
  • Ruby
  • Go
  • Python
  • C#
  • Objective-C

Platform, bu programlama dillerinden herhangi birinin uygulamalar oluşturmak için kullanılabilmesi için geliştirildi ve bunlar, API’ler aracılığıyla veri yayınlayabilir ve Neblio blok zincirini sorgulayabilir. Bu, geliştiriciler Solidity in Ethereum gibi yeni bir dil öğrenmek yerine en aşina oldukları dili kullanabildikleri için Neblio’nun kullanımını kolaylaştırır.

Bu, Neblio blok zinciri için uygulamaları kodlayabilen geliştiricilerin havuzunu büyük ölçüde genişletiyor.

NEBL coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar