0

Gate io & BreederDAO & ChatAI & PunkAI Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 6,000 dolar değerinde BREED coin + CHATAI coin + PUNKAI coin, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 23 Mart 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gate io & BreederDAO(BREED) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & PunkAI (PUNKAI) gleam linki için tıklayınız.

Gate io & ChatAI(CHATAI) gleam linki için tıklayınız.

Not: Airdrop’a katılabilmek için herhangi bir coin de minimum 100 dolarlık hacim yapmalısınız.

BreederDAO (BREED) Coin Nedir?

BreederDAO (BREED) coin, metaverse’e yönelik yüksek kaliteli oyun içi varlıkların üretimine odaklanan bir proje. Basitçe ifade etmek gerekirse, metaverse oyunları için ihtiyaç duyulan oyun içi varlıkları üreterek kazandıran bir platform olarak tanımlanabilir.

BreederDAO platformu şu şekilde özetlenebilir:

  • Metaverse’de oyun içi varlıkların oluşturulması ve üretilmesi.
  • Üretilen varlıkların en büyük metaverse oyun loncalarına satışı.
  • Loncaların bu varlıkları oyun ekonomilerini güçlendirmek için kullanması.

Burada önemli olan kısım BreederDAO’nun oyunlar kendisi geliştirmemesi. Bunun yerine, oyun içi varlık üretimine odaklanarak oyun şirketlerine ve loncalara hizmet veriyor.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

BREED coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

PunkAI (PUNKAI) Coin Nedir?

PunkAI (PUNKAI) coin, Solana blockchain ağı üzerine kurulu bir meme coin’dir. Projenin kendi ifadesiyle, meme’lerin gücünü kripto para dünyasına taşımayı ve “Punk evreninin yeni neslini” yaratmayı hedefliyor.

  • Memecoin olarak konumlandırılıyor: PUNKAI, Dogecoin veya Shiba Inu gibi diğer popüler memecoin’lere benzer şekilde, mizah ve internet kültürü öğelerinden faydalanarak tanınıyor. Bu tarz coin’lerin değerleri genellikle spekülasyona ve topluluk hareketlerine bağlı olarak oynaklık gösterebilir.
  • Solana üzerinde yer alıyor: Ethereum ağındaki yüksek işlem ücretlerinden kaçınmak isteyen bazı projeler, daha ölçeklenebilir yapısıyla bilinen Solana blockchain ağını tercih ediyor. PunkAI de bu tercihini Solana’dan yana kullanmış.
  • Kullanım amacı tam olarak belli değil: Projenin web sitesi henüz tam olarak detaylandırılmamış ve PUNKAI coin’in somut bir kullanım alanı henüz ortaya konmamış. “PunkAI ile meme’lerin geleceğini siz şekillendirin” gibi ifadeler kullanılıyor.
  • Piyasa değeri ve işlem hacmi düşüktür: Bu durum coin’in henüz çok kısıtlı bir kitle tarafından bilindiği ve işlem gördüğü anlamına geliyor.

Toplam Arzı : 22,222,167,556 adettir.

PUNKAI coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

ChatAI (CHATAI) Coin Nedir?

ChatAI, yapay zeka teknolojisine dayanan devrim niteliğinde bir üründür. Ürün, şu anki aşamasında web3 tabanlı bir topluluk oluşturmayı, paylaşım ve davet yoluyla daha fazla insanı katılmaya davet etmeyi amaçlıyor. Gelecekte ChatAI tamamen yeni bir ekosistem yaratacak. Potansiyel olarak kullanışlı bir token: ChatAI, yapay zeka tabanlı bir web uygulaması için kullanılması hedeflenen bir token’dır. Bu web uygulaması hakkında henüz net detaylar ortaya konmamış olsa da, HD/4K çözünürlük, görüntü yükseltme, remix ve özel modeller gibi premium özelliklere erişim sağlamak için kullanılacağı belirtiliyor.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar