0

Gate io & 5IRE & AISWAP & AKI Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 6,000 dolar değerinde 5IRE coin + AISWAP coin + AKI coin, çekilişle 120 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 24 Aralık 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için gate borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan üye olabilirsiniz.

Gate.io airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io & Aki Network (AKI) çekilişi için tıklayınız.

Gate io & Aiswap (AISWAP) çekilişi için tıklayınız.

Gate io & 5ire (5IRE) çekilişi için tıklayınız.

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

Not: Çekilişe katılabilmek için minimum 50 dolarlık hacim yapmalısınız.

5ire (5IRE) Coin Nedir?

5ire network, kâr amaçlı bir ekonomiden fayda amaçlı bir ekonomiye geçiş yapma misyonuna sahip beşinci nesil bir blockchain’dir. Birlikte çalışabilirlik, çatallanmasız (fork’suz) yükseltilebilirlik, ölçeklenebilirlik, güçlü güvenlik garantileri, demokrasi ve yönetişim sağlarken tasarım yoluyla sürdürülebilirliği uygulayacaktır.

5ire, Birleşmiş Milletler’in sürdürülebilir kalkınma hedefleri göz önünde bulundurularak sıfırdan inşa edilmiş beşinci nesil bir blockchain ekosistemidir. 5ire, dünyanın ilk sürdürülebilir blockchain’i olan 5ireChain’i içerir. 5ire VC, 5ire’nin risk sermayesi koludur. 5ire Labs ise 5ire’nin araştırma ve geliştirme merkezidir.

5ireChain’in ana hedefi, kullanıcı merkezli sürdürülebilirlik odaklı bir ekosistem yaratmaktır. Bu, sürdürülebilirliğin konsensüs mekanizması mimarisine yerleştirilmesiyle elde edilir. 5ireChain’in şeffaf on-chain (zincir içi) yönetişim mekanizması, herkesin ağa demokratik bir şekilde katılmasına ve değişiklikler önermesine olanak tanır. Bununla birlikte tüm staker/holder’lerin haklı ve adil bir şekilde temsil edilmesini sağlar.

Toplam Arzı: 1,500,000,000 adettir.

5IRE coin projesini iburadan inceleyebilirsiniz.

Aiswap (AISWAP) Coin Nedir?

AISwap, Binance Smart Chain, Ethereum ve Polygon ağlarında çalışan bir çoklu zincir token takas platformudur. Akıllı sözleşmeler ve yapay zeka (AI) teknolojisini kullanarak, kullanıcıların farklı zincirler arasında sorunsuz bir şekilde token takas etmesini sağlar.

AISwap’in temel özellikleri şunlardır:

  • Çoklu zincir desteği: AISwap, Binance Smart Chain, Ethereum ve Polygon ağlarında çalışır. Bu, kullanıcıların farklı zincirler arasında token takas etmesine olanak tanır.
  • Akıllı sözleşmeler: AISwap, token takaslarını akıllı sözleşmelerle yönetir. Bu, işlemlerin şeffaf ve güvenli olmasını sağlar.
  • Yapay zeka: AISwap, yapay zeka teknolojisini kullanarak kullanıcılara en iyi takas oranlarını sunar.

Toplam Arzı: 1,000,000,000,000,000 adettir.

AISWAP coin projesini iburadan inceleyebilirsiniz.

Aki Network (AKI) Coin Nedir?

Aki Network (AKI), merkeziyetsiz finans (DeFi) ve oyun endüstrisini birleştiren bir blok zinciri protokolüdür. Aki Network, oyuncuların oyun içi varlıklarını ve ödüllerini güvende tutmalarına ve yönetmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Aki Network’ün temel özellikleri şunlardır:

  • Oyun içi varlık yönetimi: Aki Network, oyuncuların oyun içi varlıklarını ve ödüllerini güvende tutmalarına ve yönetmelerine yardımcı olur. Bu, oyuncuların varlıklarını kaybetme riskini azaltır ve varlıkları daha verimli bir şekilde kullanmalarına olanak tanır.
  • Oyun içi ödemeler: Aki Network, oyuncuların oyun içi varlıklar ve hizmetler için ödeme yapmalarına olanak tanır. Bu, oyuncuların oyun içi satın alımlar yapmayı daha kolay ve güvenli hale getirir.
  • Oyun içi likidite: Aki Network, oyun içi varlıkların likiditesini artırır. Bu, oyuncuların varlıklarını daha kolay satmalarına ve satın almalarına olanak tanır.

Toplam Arzı: 2,000,000,000 adettir.

AKI coin projesini iburadan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar