0

FIO Protocol (FIO) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 50,000 FIO coin, çekilişle 42 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 5 Ekim 2023

FIO Protocol (FIO) airdrop’una gleam üzerinden katılabilirsiniz.

FIO Protocol (FIO) gleam linki için tıklayınız. Referans kazanç yoktur.!

FIO protocol sitesinden hesap oluşturmalısınız ve @fiowave uzantılı ücretsiz domain adı almalısınız. Aldığınız domain uzantısını gleam linkine eklemelisiniz.

FIO Protocol (FIO) Coin Nedir?

FIO Protocol (FIO), “Foundation for Interwallet Operability” kısaltmasıdır ve kripto para dünyasında farklı cüzdanlar ve adresler arasında daha sorunsuz ve kullanıcı dostu bir şekilde işlem yapmayı amaçlayan bir protokoldür. FIO Protocol, kripto para kullanıcılarının daha iyi bir deneyim yaşamasını hedeflerken, adres karmaşıklığını azaltmak ve insan hatalarını minimize etmek için tasarlanmıştır.

FIO Protocol’ün temel amacı şunları içerir:

  1. Kullanıcı Dostu Adresler: FIO, uzun ve karmaşık kripto adreslerini daha kolay anlaşılabilir ve hatasız “FIO adresleri” ile değiştirir. Bu, kripto para gönderme işlemlerini daha basit ve güvenilir hale getirir.
  2. Özel Anahtar Yönetimi: FIO Protocol, kullanıcıların kripto varlıklarını daha güvenli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için gelişmiş anahtar yönetimi özellikleri sunar.
  3. İşlem Notları: FIO, kullanıcıların işlem notları ekleyebilmelerine ve işlemlerini daha iyi takip edebilmelerine olanak tanır.

FIO token (FIO) ise FIO Protocol üzerinde işlem ücretleri ödemek, ağda oy kullanmak ve hizmet sağlayıcılarına ödeme yapmak için kullanılan kripto para birimidir. FIO Protocol, kripto para dünyasında kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik önemli bir adımdır ve kripto paraların daha geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından kabul edilmesine yardımcı olabilir.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

FIO coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar