0

Ertha & Space Falcon Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 1,000 dolar değerinde FCON coin + 26 NFT, çekilişle 36 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 24 Şubat 2023

Cüzdan kodu istememekte, çekiliş sonuçları kazananların maillerine gelecektir.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

ERTHA & Space Falcon gleam linki için tıklayınız.

Space Falcon (FCON) Coin Nedir?

Space Falcon, Solana üzerinde oluşturulmuş klasik uzay nişancı oyunu ve bilim kurgu NFT’leri içeren bir playtoearn Metaverse’idir. Atış, inşa etme, seviye atlama, NFT’ler, oyna kazan, ticaret özelliklerine sahip olan oyun, dual token ekonomisine sahiptir. FCON oyun için token olup oyun içi alım satım işlemleri yapılmaktadır.

Space Falcon, tarayıcıda oynanabilen klasik uzay nişancı oyununun multiplayer bir versiyonuyla birlikte dünya çapındaki oyun severlere eksiksiz merkeziyetsiz varlık sahipliği imkanı sunuyor. Oyun uzay retro 1980’lerdeki uzay atış oyunlarından esinlenen Space Falcon hali hazırda ayda 5 bin aktif oyuncuya sahip. Şu an mini versiyonu Web sitesinde oynanabiliyor.

Space Falcon, son teknoloji blok zinciri, anlık grafikler, klasik sürükleyici multiplayer video oyunları ve merkeziyetsiz finansal teknolojilerin bütünleşmesiyle ortaya çıkmak için bir oyundur. Oyunu oynamak için oyuncuların güçlü grafik kartlar gibi donanımlara sahip olması gerekmez.

Toplam Arzı : 20,000,000,000 adettir.

FCON coin projesini buradan inceleyebilirsi

Ertha (ERTHA) Coin Nedir?

Ertha coin benzersiz bir NFT olarak bilinirken oyuncunun Metaverse‘deki arazi sahipliğine bağlı dijital bir para birimidir. Diğer kripto para birimlerinin aksine bu para birimi oyuncu odaklı bir ekonomiye dayanmaktadır bu da bir oyuncunun eylemlerinin diğer oyuncuların geleceğini etkileyebileceği anlamına gelir.

Bir oyun projesi olan Ertha, birden fazla kişi tarafından oynanacak şekilde tasarlanmıştır ve başarılı olmak için strateji gerektirir. Ertha ekosistemi kullanıcıların saniyede 12.000 işleme kadar işlem yapmalarını sağlayan ücretsiz bir blok zinciri ekosistemi tarafından desteklenmektedir.

Oyun hem P2E hem de P2L mekaniğine ve benzersiz bir oyuncu ara yüzüne sahiptir. Ayrıca oyuncular NFT’lerini satın alarak veya karakterlerini yükselterek diğer kullanıcıları oyun akışı ve oyun oynama çabaları için ödüllendirebilir.

Toplam Arzı : 2,000,000,000 adettir.

Ertha coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar