0

Epik Prime & KuCoin EPIK Coin Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,650,000 EPIK coin, çekilişle 2,500 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 15 Ağustos 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için kucoin borsasına üye olmalısınız. Buradan üye olabilirsiniz.

Kucoin airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Kullanıcı adınızı ve uid numaranızı kucoin profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Epik Prime & KuCoin airdrop’una gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Epik Prime & KuCoin EPIK Coin gleam linki için tıklayınız.

Epik Prime & KuCoin | airdropturkiye.com

Epik Prime EPIK Coin Nedir?

Epik Prime dijital koleksiyonlar oyun içi deneyimler ve oyuncuların ihtiyaç duyduğu NFT’ler için dünyanın en büyük merkeziyetsiz çapraz zincir platformudur. Oyuncular 300’den fazla oyun şirketinden ve bir milyar oyuncudan hem ana akım hem de kripto tabanlı oyundan yararlanabilecek.

EPIK Prime, Token sahipleri özel ödüller kazanmanın yanı sıra yeni ürünler ve hizmetler avantajlar sunan sadakat ödül programın bir üyelik simgesidir. Dijital koleksiyonlar için ön sipariş verme imkanı oyun için NFT‘lerine erişim rastgele NFT ödülleri kazanma şansı tanır. Epik Prime Epikverse sahiplerine de yarar sağlar. Epikverse EPIK’ın arkasındaki dijital ekosistem ve teknolojinin adıdır. Epikverse diğer oyun metaverse dünyaları arasında bir geçiş görevi görür ve içinde başka bir epikverse’in bulunduğu oyun arasında birbirine bağlı bir ağ sağlar. Bu ağ aracılığıyla kullanıcılar her türlü NFT ve Dijital ürünü alıp satabilir ve takas edebilir. Epik Prime platformu kullanıcılarına NFT’ler geliştirmek ve bunları alıp satabilmek imkanı sunuyor. Son zamanlarda popüler hale gelen NFT’ler ile ilgili kaliteli işlemler yapılabilecek platforma duyulan ihtiyaç bu sayede giderilecek. Ekibin küresel ölçekte hizmetlerine devam eden dev şirketlerle sağladığı ortaklıklar da bu projenin diğerleri arasından ayrılmasına yardımcı oluyor.

Toplam Arzı : 2,000,000,000 adettir.

EPIK coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar