0

CoinW Yeni Üyelere Özel Airdrop Fırsatı

CoinW borsası, yeni üyelere özel airdrop düzenliyor

Toplam ödül havuzu 100,000 USDT, yeni kayıt olan üyelere dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 10 Ocak 2024

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için CoinW borsasına üye olmalı ve KYC yapmalısınız. CoinW borsasına üye olmak için tıklayınız.

Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için 2425397 davet kodunu kullanabilirsiniz.

CoinW borsasına, yeni üye olanlara 10 USDT bonus ve 100 dolarlık bir coin yatırdığınızda, çekilebilir 5 USDT verilecektir.

Airdrop detayları ve katılım için buraya tıklayınız Airdrop detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Airdrop Detayları:
Kayıt olan ve vadeli hesabı açan yeni kullanıcılar: 10 USDT Süper Bonus
Yeni kullanıcıların ilk spot işlemi: 5 USDT Süper Bonus
Yeni kullanıcıların ilk futures işlemi: 5 USDT Süper Bonus
Yeni kullanıcılar tarafından herhangi bir miktarda ilk fiat para yatırma (P2P, Ekspres): 5 USDT Süper Bonus
Bir hesap açan ve ≥ 100 USDT’lik ilk para yatırma işlemi gerçekleştiren yeni kullanıcılar: 5 USDT
Yeni kullanıcıların toplam spot işlem hacmi ≥ 500 USDT: 10 USDT Süper Bonus
Yeni kullanıcıların toplam spot işlem hacmi ≥ 2.000 USDT: 10 USDT Süper Bonus
Yeni kullanıcıların toplam futures işlem hacmi ≥ 1.000 USDT: 10 USDT Süper Bonus
Yeni kullanıcıların toplam futures işlem hacmi ≥ 10.000 USDT: 15 USDT Bonus

Şartlar ve Koşullar
1.Acemi görevleri: diğer acemi görevlerine erişmeden önce kaydı tamamlamanız gerekir.
2.Toplam 100.000 USDT’lik bir ödül havuzu mevcuttur. İşlem görevleri için aynı anda birden fazla koşulu yerine getirirseniz birden fazla ödül birikebilir. İlk gelen alır.
3.İşlem hacmi = anapara x kaldıraç. Örneğin 50 $ anapara ve 50 kaldıraçlı bir işlem, 5.000 $ işlem hacmi ile sonuçlanacaktır.
4.Görevleri tamamladığınızda ödüller 3-5 iş günü içinde kazananın spot hesabına ve bonus hesabına dağıtılacaktır.
5.Tüm işlem hacimleri USDT cinsinden hesaplanacaktır.
6.İşlem kopyalama ve işlem yarışmaları gibi diğer 6. yıl dönümü etkinliklerine katılma ödülleri, toplam ödüllerinize eklenebilir.
7.Yeni kullanıcılar tarafından herhangi bir tutarda yatırılan ilk fiat para birimleri, P2P ve üçüncü taraf ödemelerini içerir ancak dâhili transferler ve kırmızı paketler hariçtir.
8.Aynı IP adresiyle birden fazla hesapla kaydolmak gibi kötü niyetli davranışlarda bulunan kullanıcılar ödüllere hak kazanamayacaktır.
9.Ödülleri yasa dışı yollardan elde etmeye çalışan herhangi bir manipülasyon durumunda kuralı ihlal eden kişiler ödül almaya hak kazanmaktan mahrum bırakılacaktır.
10.Etkinliğin nihai yorum hakkı CoinW’ye aittir. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen danışmanlık için CoinW müşteri hizmetleri ile iletişime geçin

CoinW Borsası Nedir?

CoinW borsası, 2017’de faaliyete geçmiş ve merkezi Dubai’de bulunan geniş bir kripto ticaret platformudur. 700’den fazla kripto para birimini içeren bu platform, spot ticaret, vadeli işlemler ve diğer çeşitli işlemlerle yaklaşık 8 milyon kullanıcıya hizmet vermektedir. CoinW, MSB, MAS, SVGFSA gibi bir dizi finansal lisansın yanı sıra birçok ülkede tanınmış bir konuma sahiptir. Ayrıca, kurucuları arasında Alibaba, Oracle ve Google gibi büyük şirketlerin eski çalışanları bulunmaktadır.

CoinmarketCap’e göre vadeli işlemlerde dünya genelinde 30. sırada bulunmaktadır. Borsanın açıkladığı verilere göre, 24 saatlik işlem hacmi 930 milyon doları aşmakta olup popüler bir borsadır. Kullanıcı dostu arayüzü, gelişmiş ticaret özellikleri ve sağlam güvenlik önlemleri ile borsa kripto endüstrisinde güvenilir bir platform olarak tanınmıştır.

CoinW, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) ve çok daha fazlası gibi popüler seçenekler de dahil olmak üzere ticaret için çeşitli kripto para birimleri sunar. Yatırımcılar tercihlerine göre bir kripto para birimini diğeriyle kolayca değiştirmelerine olanak tanıyan çeşitli işlem çiftlerine erişebilirler. CoinW ayrıca, kullanıcıların kripto para birimlerinin gelecekteki fiyatı hakkında spekülasyon yapabilecekleri vadeli işlem ticareti de sunmaktadır. Bu özellik, yatırımcıların pozisyonlarını güçlendirmelerine ve piyasa düşüşleri sırasında bile potansiyel olarak kar elde etmelerine olanak tanır.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar