0

Caduceus & MoonStep & PlayPad Airdrop

Airdrop sonuçları açıklanmıştır. Buradan cüzdan adresinizi kontrol edebilirsiniz.

Caduceus & MoonStep airdrop’u iptal edilmiştir. Caduceus & Playpad airdrop sonucu için buraya tıklayınız. Coinmarketcap airdrop sonucu için buraya tıklayınız.

Toplam 3,000 CMP coin + NFT, çekilişle 120 kişiye dağıtılacaktır.

CMP cüzdan kodu istemekte, metamask cüzdan kodunu kullanabilirsiniz.

Caduceus coinmarketcap sitesinde listelidir. Buradan CMP coin projesini inceleyebilirsiniz.

Toplam 3 adet airdrop mevcut gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz.

Caduceus & Playpad gleam linki için tıklayınız. | Son katılım tarihi : 21 Haziran

Caduceus NFT gleam linki için tıklayınız. | Son katılım tarihi : 20 Haziran

Caduceus & MoonStep gleam linki için tıklayınız. | Son katılım tarihi : 18 Haziran

Ayrıca coinmarketcap sitesi ile ortak airdrop’u mevcut öncelikle coinmarketcap hesabınız yok ise buradan üye olabilirsiniz. | Son katılım tarihi : 2 Temmuz

Coinmarketcap & caduceus airdrop’u için tıklayınız. Airdrop’a katıl butonuna basarak airdrop’a katılım sağlayabilirsiniz. Eğer buton aktif gözükmüyorsa öncelikle airdrop görevlerini yerine getiriniz.

Caduceus & MoonStep & PlayPad | airdropturkiye.com

Metamask Cüzdanına Caduceus (CMP) Network Nasıl Eklenir?

Caduceus cüzdan kodunuzu tanımlamak için, metamask ağ ekle kısmına aşağıdaki bilgileri girerek Caduceus mainneti cüzdanınıza tanımlayabilirsiniz.

Network Name: CMP
New RPC URL: https://mainnet.block.caduceus.foundation
Chain ID: 256256
Currency Symbol: CMP
New RPC URL: https://mainnet.scan.caduceus.foundation

Caduceus CMP Coin Nedir?

Caduceus Metaverse Protokolü, Metaverse geliştiricileri ve yaratıcıları için merkezi olmayan işleme, uç bilgi işlem, 3D teknolojisi ve XR genişletilmiş gerçeklik teknolojisi gibi hizmetler sunar. Daha düşük işlem maliyetleri, daha yüksek bilgi işlem gücü ve daha yüksek güvenlik özellikleri ile merkezi olmayan, açık ve modülerdir.

Performans ve kapasiteye özel olarak odaklanan Caduceus, bulut GPU’da bilgi işlem, oluşturma ve depolama yoluyla uç görüntülemeyi tamamlar ve akış yoluyla terminal ekranına iletir. Muazzam bilgi işlem ve esnek kullanım özellikleriyle Caduceus, işleme döngüsünü kısaltmak için endüstri lideri bir çözüm sunar ve ek olarak, geliştirilmiş verimliliklerle maliyet büyük ölçüde azalır ve bu da onu çeşitli kullanım senaryoları için uygun hale getirir. 

Ağındaki işlem gücünü artırmak için çok çalışan Caduceus, önde gelen bilgi işlem gücü sağlayıcılarından bazılarıyla ortaklıklar kurarak küresel grafik işleme birimi (GPU) kaynaklarını genişletiyor. 

Şu anda, ürünlerin ticari kullanımını ve beklenen trafiği desteklemek için minimum 3,000 ülkeyi kapsayan, küresel olarak en az 10,000’lik kısa vadeli bir hedefe ulaşmak için iddialı planlarla dünya çapında yaklaşık 100 bilgi işlem düğümünü entegre etti.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar