0

BSCStation & Magic Shoes Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 4,000 MCT coin, çekilişle 50 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi: 14 Temmuz 2023

Polygon (MATIC) cüzdan kodu istemekte, metamask cüzdan kodunu kullanabilirsiniz.

BSCStation & Magic Shoes airdrop’una gleam üzerinden katılabilirsiniz.

BSCStation & Magic Shoes gleam linki için tıklayınız.

BSCStation (BSCS) Coin Nedir?

BSC Station BSCS coin, Binance Akıllı Zincirinde NFT Açık Artırmasıyla Tam Yığın DEFI oluşturmayı hedefliyor. Binance Smart Chain tarafından desteklenen DeFi ve NFT için ekonomi altyapısı olacak. BSCS Tarafından Desteklenen DeFi ve NFT Altyapısı, tüketicilere ve kurumlara maksimum değer sunmak üzere tasarlanmış mevcut blok zincirleri Binance Akıllı Zinciri üzerinde çalışır. Binance Akıllı Zincir, BSCS ürünü bağlamında altyapı sorununu çözmüştür ve BSCS, platformu tarafından sunulan teknolojilerden yararlanmak için ideal kullanım durumunu temsil etmektedir.

Toplam Arzı : 500,000,000 adettir.

BSCS coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Magic Shoes (MCT) Coin Nedir?

Magic Shoes, insanları yürümek, koşmak veya bisiklete binmek gibi temel faaliyetleri günlük yaşamlarına dahil etmeye teşvik ederek küresel çevre kirliliğini azaltmak amacıyla bu sosyal ve teknolojik arka plan üzerine inşa edilmiştir. Serbestçe katılırken ve hareket ederken para kazanma kavramını getirir. Ayrıca Magic Shoes, Polygon ağındaki benzersiz bir NFT projesidir ve dünyanın dört bir yanından insanların bir araya gelmesini sağlar. Kullanıcılar, Magic Shoes NFT’leri satın alabilir ve GPS verilerine dayalı olarak yürüyerek, koşarak, yürüyüş yaparak veya bisiklete binerek para kazanabilir. Bu kazançlar, Magic Shoes uygulamasında üretilebilir ve hatta gerçek dünya parasına dönüştürülebilir.

Magic Shoes’un amacı, dünya çapındaki insanları çevre kirliliğini azaltarak ve daha sağlıklı yaşam tarzları benimseyerek mutluluk arayışlarında birbirine bağlamaktır. Ayrıca, insanları Web 3.0 aracılığıyla küresel olarak birbirine bağlarken iklim değişikliğiyle mücadele etmeyi ve karbon emisyonlarını azaltmayı hedefliyor. Ayrıca Magic Shoes, DeFi kavramlarını ve topluluk unsurlarını bünyesinde barındırarak, kullanıcı tarafından oluşturulan topluluğun Web 3.0 temelinde gelişmesine olanak tanıyan ve sürekli varlığını sağlayan bir platform yaratıyor.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar