0

BSC Daily 10,000 USDT Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

BSC Daily, 5 farklı partnerlik ile özel airdrop düzenliyor.

Toplam 10,000 dolar değerinde ödüller, çekilişle 1,000 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi: 8 Haziran 2023

Binance smart chain (BEP-20) cüzdan kodu istemekte, metamask cüzdan kodunu kullanabilirsiniz.

Gleam üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. BSC Daily gleam linki için tıklayınız.

Airdrop partnerleri şunlardır: CEEK, Volt Inu, Chirpley, RealFevr, Minto.

Ceek VR (CEEK) Coin Nedir?

Ceek VR (CEEK) müzisyenleri, atletleri ve diğer dijital yaratıcıları doğrudan hayranlarıyla bir araya getiren bir metaverse projesidir. Dünyanın en iyi sanatçılarıyla işbirliği yaparak, sanal gerçeklik (VR) dünyasındaki kullanıcıları ve sanatçıları bir araya getirir.

Hem kendi oluşturduğu metaverse evreni hem de bu evrene özel üretilmiş VR gözlük setiyle piyasaya çıkan CEEK VR, bir anda tüm dünyada dikkat çekmiş ve hızlıca yapım şirketleri ve sanatçılarla anlaşmalar yapmaya başlamıştır. Bu anlaşmalarla adını daha fazla duyurmayı başaran CEEK VR Coin, buna paralel olarak da kendine oldukça yüksek bir yatırımcı kitlesi bulmuştur.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

CEEK coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Chirpley (CHRP) Coin Nedir?

Chirpley, yapay zeka ve makine öğrenimini kullanarak uçtan uca otomatik tanıtım kampanyalarına olanak tanıyan yenilikçi bir Web3 influencer platformudur. CHRP coin, chirpley ekosistemindeki deflasyonist yardımcı program simgesidir. Marka, ödemeyi fiat veya kripto olsun herhangi bir para biriminde yapabilir. Temel katmandaki takas mekanizması nedeniyle, herhangi bir para birimi arka uçta $CHRP’ye dönüştürülür. Bu nedenle, etkileyiciye yalnızca $CHRP cinsinden ödeme yapılır ve bu da tokenin sürdürülebilirliğini artırır.

Toplam Arzı : 1,000,000,000 adettir.

CHRP coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

RealFevr (FEVR) Coin Nedir?

RealFevr, futbol odaklı bir NFT (Non-Fungible Token) platformudur ve futbol taraftarlarına dijital koleksiyonlar oluşturma, ticaret yapma ve diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunma imkanı sunar. RealFevr, futbol dünyasındaki olaylar ve oyuncularla ilgili benzersiz NFT’ler sunar. Kullanıcılar, özel kartlar, oyuncu imzaları, maç anıları, sanal stadyumlar ve daha fazlası gibi dijital koleksiyonları satın alabilir ve bu NFT’leri platform içinde ticaret edebilirler.

FEVR tokeni, RealFevr platformunda kullanılan bir ödeme aracıdır. Kullanıcılar, tokenleri NFT’leri satın almak, satmak veya takas etmek için kullanabilirler. Ayrıca platform içi ödüller, etkinlikler ve diğer kullanıcılarla etkileşimler için FEVR tokenlerini kazanabilirler.

Toplam Arzı : 15,453,746,771 adettir.

FEVR coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Minto (BTCMT) Coin Nedir?

Minto, merkezi olmayan finans (DeFi) ve blockchain teknolojilerini kullanarak, kullanıcılara kripto para birimleriyle güvenli ve hızlı ödeme işlemleri yapma imkanı sunmayı hedefleyen bir proje geliştirmektedir.

BTCMT, Minto’nun kendi tokenidir ve ERC-20 standardına uygun olarak Ethereum blockchain üzerinde çalışır. BTCMT sahipleri, Minto platformunda çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için bu tokeni kullanabilirler. Örneğin, BTCMT tokenlerini kullanarak Minto ağında ödeme yapabilir, kredi alabilir veya verimlilik havuzlarında (yield farming) likidite sağlayabilirsiniz.

Toplam Arzı : 7,000,000 adettir.

BTCMT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Volt Inu (VOLT) Coin Nedir?

Volt Inu (VOLT), amacı NFT’ler, düğümler, altcoin’ler, staking ve istikrarlı para çiftliği gibi birden fazla varlık sınıfına yatırım yapmak olan hiper-deflasyonist bir tokendir. Bu yatırım çeşitliliği, trend olan varlıkların olası korelasyonsuz büyümesinden yararlanırken riski azaltmaya izin verir.

VOLT’un hiper deflasyonist bir token olması amaçlandığından, hazine yatırımlarından elde edilen karlar daha sonra VOLT tokenlerini geri almak ve yakmak için kullanılır. Bu deflasyon mekanizmasına ek olarak, VOLT , ETH üzerinde otomatik %2 yakma vergisi ve BSC üzerinde başka bir otomatik %4 yakma vergisi uygulamıştır. Bu mekanizmaların birleşmesi, dolaşımdaki arzın azalması nedeniyle sürekli yükselen bir fiyat tabanını garanti eder.

Toplam Arzı : 69,000,000,000,000 adettir.

VOLT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz

Metamask Cüzdanına BSC Network Nasıl Eklenir?

Binance Smart Chain cüzdan kodunuzu tanımlamak için, Metamask ağ ekle kısmına aşağıdaki bilgileri girerek BSC mainneti cüzdanınıza tanımlayabilirsiniz.

Network Name: Smart Chain
New RPC URL: https://bsc-dataseed.binance.org/
Chain ID: 56
Currency Symbol: BNB
New RPC URL: https://bscscan.com/

bsc Syn City x Seedify $SYN Airdrop Fırsatı
Bep20 | airdropturkiye.com

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar