0

BNB Chain & WCM & CGPT & cNFP Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam 200,000 WCM coin + 100,000 cNFP coin + 30,000 CGPT coin, çekilişle 12,000 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 12 Aralık 2023

Tüm Projeler binance labs tarafından desteklidir. Binance üyeliğiniz yok ise komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan binance borsasına üye olabilirsiniz.

Questn üzerinden airdroplara katılım yapabilirsiniz. Metamask cüzdanınızı siteye bağlamanız gerekmektedir. Referans ödülü yoktur.

ChainGPT (CGPT) token questn linki için tıklayınız.

NFPrompt (cNFP) token questn linki için tıklayınız.

Metale Protocol (WCM) token questn linki için tıklayınız.

Not: Qusetn üzerinden doğrulamalar bazen hata verebiliyor. Belli aralıklarda tekrar deneme yapabilirsiniz.

ChainGPT (CGPT) Coin Nedir?

ChainGPT, kripto ve blok zincir ihtiyaçları, kod sözleşmeleri, kavramları açıklama, soruları yanıtlama, pazarları analiz etme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için tasarlanmış gelişmiş bir yapay zeka modelidir.

Blok Zinciri ve kripto alanındaki zorlu sorunları çözmek için en son algoritmaları ve yüksek hızlı bilgi işlem yeteneklerini kullanır. ChainGPT‘yi kullanarak, kullanıcılar ihtiyaç duydukları her türlü bilgi ve bilgiyi hızlı bir şekilde elde edebilirler. Bireyler, geliştiriciler ve işletmeler için tasarlanmış diğer birçok benzersiz özellikle ChainGPT, Blockchain alanındaki herkes için vazgeçilmez bir araçtır.

Toplam Arzı: 1,000,000,000 adettir.

CGPT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

NFPrompt (cNFP) Coin Nedir?

NFPrompt (cNFP) Coin, NFT Prompt’un yerel kripto para birimidir. Kullanıcıların NFT’lerini daha kolay ve hızlı bir şekilde satın almalarına ve satmalarına olanak tanır. cNFP Coin, aynı zamanda NFT Prompt ekosistemindeki çeşitli hizmetlerin ve uygulamaların ödenmesi için de kullanılabilir.

Metale Protocol (WCM) Coin Nedir?

Metale Protocol (WCM) Coin, yeni nesil bir blok zinciri tabanlı meta veri protokolüdür. Protokol, kullanıcıların meta verilerini güvenli ve verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır. WCM Coin, protokolün yerel kripto para birimidir ve kullanıcıların protokol hizmetlerini ödemeleri için kullanılabilir.

WCM Coin, Ethereum blok zincirine dayalı bir ERC-20 tokenidir. Bu, WCM Coin’in akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamalar (DApps) ile kullanılabileceği anlamına gelir.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar