0

Bitget (BGB) Token Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplam ödül havuzu 2,000 BGB coin, çekilişle dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 25 Ekim 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için bitget borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan bitget borsasına üye olabilirsiniz.

Bitget airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. UID numaranızı bitget profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Bitget (BGB) Token airdrop’una gleam üzerinden katılabilirsiniz.

Bitget (BGB) Token gleam linki için tıklayınız.

Not: Çekilişe katılabilmek için minimum herhangi bir coinde 30 dolarlık hacim yapmalısınız. Referanssız kayıtlarda ödül dağıtımı yapılmamaktadır.

Bitget (BGB) Coin Nedir?

Bitget (BGB) Coin, BItget kripto para borsasının yerel token’ıdır. Bitget, 2018 yılında kurulan, merkezi Singapur’da bulunan bir kripto para borsasıdır. Bitget, spot, marjin, vadeli işlemler, opsiyonlar ve kopyalama ticareti dahil olmak üzere çeşitli kripto para ticareti hizmetleri sunmaktadır.

Bitget Coin, ERC-20 tabanlı bir token’dır ve Bitget ekosisteminde çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Örneğin, Bitget Coin sahipleri işlem ücretlerinde indirim, launchpad’e erken erişim ve platformda VIP ayrıcalıklar gibi çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. Ayrıca, Bitget Coin sahipleri token’larını stake ederek pasif gelir elde edebilirler.

Bitget Coin, 2021 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri önemli bir büyüme gösterdi. Bitget Coin, şu anda Binance, KuCoin, Gate.io ve Huobi gibi çeşitli kripto para borsalarında işlem görmektedir.

Toplam Arzı : 2,000,000,000 adettir.

BGB coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar