0

Bitexen $BTXN Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Bitexen borsasına birlikte kazan kampanyası ile yeni üye olanlara, 1 BTXN coin dağıtımı yapılmaktadır.

Son katılım tarihi : 30 Nisan 2022

BTXN coin coinmarketcap sitesinde listelidir. Burdan projesini inceleyebilirsiniz.

Bitexen borsasına referans üye olduktan sonra kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Referanssız üyeliklere ödül kazanmayabilirsiniz. Bitexen borsasına üye olmak için tıklayınız.

Bitexen #BirlikteKazan Kampanyası Detayları

05.04.2022 ve 30.04.2022 tarihleri arasında her Bitexen kullanıcısına özgü (Bitexen Mobil Uygulaması>Ayarlar>Referans Kodu) oluşturulan referans kodunu kullanarak yeni üyelik oluşturan ve güvenlik, doğrulama adımlarını tamamlamış, “müşteri tanıma formu”nu doldurmuş her kullanıcı kampanya koşullarına uygun olmak kaydıyla 1 BTXN ödül kazanacaktır. Referans olunan yeni müşteri de “müşteri tanıma formunu” doldurduktan sonra 1 BTXN ödül kazanacaktır.

 • Kampanya 05.04.2022 ve 30.04.2022 tarihleri arasında sayılan kampanya koşullarına uygun şekilde yeni üyelik oluşturan kullanıcıları kapsamaktadır. Belirtilen tarihlerden önce üyelik oluşturan ya da üyelik oluşturduğu halde güvenlik ve doğrulama adımlarını tamamlamayan kullanıcılar işbu kampanya kapsamının dışındadır.
 • Referans ile alınabilecek maksimum ödül, kullanıcı başına 100 BTXN ile sınırlıdır. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, devir ya da temlik edilemez, değişiklik talebinde bulunulamaz.
 • Kampanyadan yararlanacak her kullanıcının, “müşteri tanıma formunu” doldurması zorunludur.
 • Kampanya katılımcılarının platform üzerinde kayıt işlemi gerçekleştirirken sisteme tanımladığı bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıya aittir. Katılımcılar verdiği yanlış bilgilerden Bitexen Teknoloji A.Ş’yi sorumlu tutamaz.
 • Katılımcılar 18 yaşından küçük olamazlar. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile kampanyaya katılım gösterdiği tespit edilen hesaplar etkinlik sonuçlarına dahil edilmezler.
 • Kampanyaya kayıt esnasında ortaya çıkabilecek teknik aksaklıklardan Bitexen Teknoloji A.Ş sorumlu değildir.
 • Bitexen Teknoloji A.Ş katılım koşullarında değişiklik yapma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez. 
 • Kampanyalara katılım gösteren tüm kullanıcılar bu genel kuralları kabul ettiğini beyan ederler. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir.
 • Kampanya kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknoloji kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların etkinliklere katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar.
 • Risk Uyarısı: Dijital varlık piyasasında fiyat dalgalanmaları mevcuttur ve kullanıcılar risk değerlendirmelerini kendisi gerçekleştirmelidir. Bu duyuru ve yer alan bilgiler herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
 • Kampanyadan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir vergi yükümlülüğü etkinlik kazananlarının yükümlülüğündedir.
 • Bitexen  Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.
 • Kampanya hakkında soru, şikayet ve öneriler için iletişim adresi [email protected] veya +90 (850) 255 08 92 no’lu cagrı merkezi hattıdır.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar