0

Bitcoin’de Yeniden Yükseliş Ne Zaman Başlayacak ?

Bicoin kısa zaman önce 12000 dolar barajını geçerek bu yılın zirvesi 12.444 dolara yükselmişti. Bu yükseliş sonrasında sert satışlar gelerek 11800 seviyesine geriledi şuan bitcoin 11300$ civarında seyrediyor. Peki tekrardan 12000 dolar üstüne ne zaman çıkacak veriler bize neler söylüyor gelin beraber inceleyelim.

Grafik analizlerin de göründüğü gibi bitcoinin geri çekilmesi hala sürebilir fakat bu geri çekilme Bitcoin’nin artık yükselmeyecek anlamına gelmiyor henüz piyasalar da yükseliş beklentisi devam etmekte bitcoin eğer 10500-11000 dolar aralığına çekilirse tekrardan sert bir yükseliş gelebilir.

Bir çok kriptopara analizi bu senaryonun kuvvetli olacağını düşünüyor. Bitcoin’nin altınla karşılaştırdığımız da pozitif bir korelasyon olduğunu unutmamalıyız Altındaki yükselişe bağlı olarak bu olay kısa sürede gerçekleşebilir ve Bitcoin’de 13000-13500 dolar aralığını konuşabiliriz.

Bu dalgalı piyasada varlığınızı korumak için sakin kalmalısınız çünkü Bitcoin seneler içinde bir çok yükseliş ve düşüş aralığını gördük şuan piyasalar hala trendin yükseliş olduğunu gösteriyor. Kısa vadede bitcoini 13000 seviyelerinde görebiliriz.

Bunlar sadece analiz olduğunu lütfen unutmayınız bu yönde kesin gerçekleşebileceği gibi tam tersi düşüş olmadan yükselişe de geçebilir. Kesinlikle yatırım tavsiye değildir. Stoplarınıza dikkat etmelisiniz.!!!

Güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar