0

Bitcoin Fiyatında Black Friday indirimi..!

Bitcoin 69 bin dolar görerek tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. Buradan geri çekilen Bitocin, bir müddettir 57-60 bin dolar aralığındaki dar bölgede hareket ediyordu. Bitcoin için 57 bin dolar kuvvetli bir destek olmuştu ama bugün o desteği yitirmiş bulunmakta.

Bitcoin, gün içerisinde 53.500 dolar seviyesine kadar düştü. Yazımızı yazdığımız sırada bitcoin fiyatı 54.258 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto paralardaki düşüşte yeni varyant haberinin olduğunu söylensede, bunun black friday dönemine denk gelmesi ironi oluşturmuyor değil. Bitcoin, önceki senelerde black friday dönemlerinde düşüşlerin olduğunu, daha sonra toplanarak yeni zirveler geldiğini biliyoruz. Bu düşüşün bitcoin için bir fırsat olduğunu ve dip noktalardan toplanılması gerektiğini düşünüyorum.

Destek ve Direnç Noktalarımıza Bakalım!

Eğer buralardan destek bulamazsa düşüş sırasıyla 52 bin 50 bin dolar şeklinde 40 bine kadar yolculuğumuz başlayabilir. 49 bin dolar çok büyük bir destek noktası olacağından eğer böyle bir düşüş gelecekse buradan tepki alacağını ve son durağımızın burası olacağını düşünüyorum. Direnç olarak önümüzde 57 bin ve 60 bin dolar hala kuvvetli bir direnç seviyesinde piyasaların rahatlaması için bir önceki tepe noktasının aşılması gerekiyor.

2020 Black Friday Döneminde Yine Düşüş Gelmişti!

Bitcoin, geçen sene black friday döneminde yine böyle bir düşüşle karşılaştı. Black friday döneminden sonra tekrardan yükselişe geçerek yeni ATH yapmıştı.

Bitcoin paritesi, Kasım 2020 sonlarında 16.400 dolara kadar gerilemiş, daha sonra ise üç yılın ardından ilk kez 20 bin dolara ulaşmış ve bu seviyeyi de kırıp geçerek astronomik bir yükseliş göstermişti.

Güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar