0

Bitci Borsası Yeni Üyelere Özel Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Bitci borsası, yeni üye olanlara toplamda 2,000 TL’ye kadar ödül dağıtımı yapacaktır.

Son katılım tarihi : 31.12.2022

Öncelikle Bitci borsasına üye olup, kimlik onayı (KYC) yapmalısınız. Bitci borsasına üye olmak için tıklayınız.

Üye olduktan sonra profilim kısmından, KYC onayı yapabilirsiniz. Airdrop ödülü alabilmek için en az seviye 3 kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Dağıtım çekilişle değil önceliğe göre yapılacak, toplamda ilk 30.000 kayıt olan kişiye dağıtım yapılacaktır. Etkinlik detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bitci | AirdropTurkiye.com

Bitci Borsası Etkinlik Detayları

Yeni Üyeye 2.000 TL’ye kadar Hediye!

  • Kampanya, Bitci Teknoloji A.Ş. (“Bitci”) tarafından, Bitci.com alım-satım platformu (“Bitci.com”) ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya, 01.09.2022 00.00.01 (Türkiye saati ile GMT+3) itibari ile başlayacak ve 31.12.2022  23.59.59 itibariyle sona erecektir. Kampanyadan 01.09.2022 00.00.01 ve 31.12.2022 23.59.59 tarihleri arasında oluşturulmuş olan hesaplar faydalanabilecektir. 
  • Kampanya katılımcılarının Bitci.com üzerinde kayıtlı ve tüm müşteri tanıma (KYC) prosedürlerini tamamlaması gerekmektedir.
Süreİşlem HedefiÖdül Miktarı
İlk 30 Gün1.000 TL ve üzerinde işlem hacmi yarat.100 TL
30 – 60 Gün2.000 TL ve üzerinde işlem hacmi yarat.200 TL
60 – 90 Gün3.000 TL ve üzerinde işlem hacmi yarat.300 TL
90 – 120 Gün4.000 TL ve üzerinde işlem hacmi yarat.400 TL

Katılımcılar üye olduğu tarihten itibaren 0-30, 30-60, 60-90 ve 90-120 günlük dört farklı periyotta yukarıda belirtilen tutarlardaki hacimleri yapması gerekmektedir. İlk 30 günlük ödülü kazanmış kişiler bir sonraki ödül için işlem yapmaya başlayabilirler. Belirtilen hacimlere ulaşan katılımcılar yukarıda yer alan ödül miktarlarını kazanmaya hak kazanacaktır. 

120 Gün sonunda belirtilen hacimlere ulaşan katılımcılar ek olarak 1.000 TL değerindeki fan token sepetini de kazanacaklardır. Katılımcılar 120 gün boyunca para çekme işlemi veya transfer işlemi yapmayacağını taahhüt etmelidir. Para çekme işlemi veya transfer işlemi gerçekleştiği takdirde bir sonraki kampanyada ödül ve fan token sepeti elde edemeyecek; üstelik diskalifiye edilecektir.

Hediye tokenlar, kullanıcıların Bitci.com üzerindeki cüzdanlarına, belirtilen periyotların 30. (otuzuncu) günün sonunda, 48 saat içerisinde tanımlanacaktır.

Fan Token sepetinde yer alacak tokenlar Bitci tarafından belirlenecektir. 

Kampanyaya katılım, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden yapılan işlemlere göre olacaktır.

Kampanya FAZ1’e katılan ilk 30.000 kişi ile sınırlıdır.

-Katılım için, Bitci.com kullanıcı hesabında belirtilen kişi geçerli sayılacaktır ve hesapta belirtilen bilgiler doğru kabul edilecektir. Hesapta kayıtlı olan bilgilerin doğru olması katılımcının sorumluluğudur.

-Kazanılan hediye, kampanyaya katılan Bitci.com hesabında bilgileri bulunan kişiye aittir.

-Aynı tarihlerde gerçekleşecek diğer etkinliklerin kazananları arasında olmak, bu kampanyada ödül kazanmaya engel teşkil etmez.

-Katılımcının cihazından veya internet bağlantısından kaynaklanabilecek teknik problemlerden dolayı Bitci Teknoloji A.Ş. sorumluluk kabul etmez.

-Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle ettiği tespit edildiği durumda, değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

-Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme, güncelleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

-Yarışma kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile yarışma sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknoloji kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların yarışmaya katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitci Teknoloji A.Ş. tüm bu haklarını saklı tutar.

-18 yaşın altındakiler bu yarışmaya katılamaz. 18 yaşından küçük ve başkasına ait hesap ile etkinliğe katılım gösterdiği tespit edilen hesaplar etkinlik sonuçlarına dahil edilmezler.

-Kampanyaya katılan tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar. Bu katılım şartlarında hüküm bulunmayan hallerde, Bitci Kullanıcı Sözleşmesi’nin ilgili hükümleri uygulanır.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “ncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar