0

Binance Web3 Wallet Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Binance, web3 cüzdan uygulamasına özel airdrop düzenliyor.

Toplam ödül havuzu 500,000 dolar, çekilişle 1,000,000 kişiye dağıtımı yapılacaktır.

Son katılım tarihi : 31 Aralık 2023

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için Binance borsasına üye olmalısınız. Komisyon indiriminden yararlanabilmeniz için buradan binance borsasına üye olabilirsiniz.

Binance airdroplarına katılım yapabilmek için Kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Binance mobil uygulama üzerinden cüzdanım – web3 kısmından, yeni web3 cüzdan kodu oluşturmalısınız.

Oluşturduğunuz web3 cüzdanınızdan 1 adet işlem yaparak çekilişe katılım yapabilirsiniz.

Binance hesabınızdan hem fee hem takas için 2 dolarlık BNB göndererek, BNB ile 1 USDT swap yapabilirsiniz.

Airdrop hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Binance Web3 Wallet Nedir?

Binance Web3 Cüzdanı, merkeziyetsiz finans (DeFi) dünyasındaki kullanıcıları güçlendirmek için tasarlanmış, Binance uygulamasında yer alan ve varlıkların kontrolü kullanıcılarda olan bir kripto cüzdanıdır. Blockchain tabanlı uygulamalara (dApp’ler) dijital bir geçiş kanalı işlevini görerek kullanıcılara kripto paralarını yönetmek, farklı zincirler arasında token takasları gerçekleştirmek, getiri elde etmek ve çeşitli blockchain platformlarıyla etkileşim kurmak için güvenli ve sorunsuz bir yol sunar. 

1. Basittir: Kurtarma cümleleri ve özel anahtarlar hakkında endişelenmek zorunda kalmadan Binance uygulamanızı kullanarak saniyeler içinde bir cüzdan oluşturabilirsiniz.

2. Kullanımı kolaydır: Web3 Cüzdanı, Binance Köprüsü’ne ve diğer hizmet sağlayıcılara entegre edilebilmesi sayesinde farklı blockchain’ler arasındaki token takaslarının daha iyi fiyatlarla ve kolayca yapılmasını sağlar. DApp’leri keşfedebilir ve tek bir dokunuşla zahmetsizce getiri elde edebilirsiniz.

3. Güvenlidir: MPC (Çok Taraflı Hesaplama) teknolojisi tüm işlemleri yönetir ve varlıklarınızı SAFU tutmak için tek hata noktalarını ortadan kaldırır. Yanlış adres koruması ve kötü amaçlı sözleşme algılama vb. gibi ek gelişmiş güvenlik özellikleri, işlem sırasında bir token veya blockchain’in güvenlik riski taşıyıp taşımadığı konusunda sizi bilgilendirir.

4. Varlıkların kontrolünü kullanıcıya bırakır: Binance Web3 Cüzdanı, kişisel bulut depolama alanınız ve cihazınız da dahil olmak üzere farklı konumlarda ayrı ayrı saklanan bağımsız üç anahtar parçası üreten sofistike bir güvenlik mekanizması kullanır. Web3 Cüzdanınıza erişebilmek için en az iki anahtar parçası gerekir. Bu mekanizma, kullanıcının cüzdanı üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlar.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar