0

Binance SXP Token Airdrop Fırsatı!!

Binance tarafından yeni desteklenen SXP tokeni airdrop fırsatı !!!

1 SXP güncel olarak 3.90$ etmekte.

Tek yapamanız gereken Binance hesabınızda BNB tutmanız!!

Binance hesabınız yok ise buradan üye olup %10 komisyon kazanabilirsiniz.

Başlama tarihi 17/08/2020 günü saat 03:00

Toplamda 12 hafta sürecek ödüller her hafta sonunda

12 parçaya bölünmüş şekilde dağıtımı olacak!! Etkinlik detaylarına bakalım

BNB sahiplerine toplamda 4.000.000 SXP token (bugünün fiyatıyla yaklaşık 16.000.000 $) 12 haftalık bir dönem boyunca, her bir Binance kullanıcısının o haftaki ortalama günlük BNB tutma miktarı dikkate alınarak haftalık airdrop’lar halinde dağıtılacaktır.Binance.com’daki BNB Sahiplerine Haftalık SXP Dağıtımı aşağıda yazılmıştır.

  • Binance, her bir kullanıcının Binance.com’daki haftalık ortalama BNB tutma miktarını hesaplamak amacıyla 17/08/2020 günü saat 03:00 (TSİ) itibarıyla kullanıcıların BNB bakiyelerinin canlı anlık görüntülerini almaya başlayacaktır.
  • Haftalık ortalama BNB tutma miktarları, buradaki günlük BNB hesaplama kurallarına göre, 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir.
  • BNB sahiplerine dağıtım miktarı şu şekilde hesaplanacaktır:
    Binance tarafından her hafta alınan 333.333,33 SXP ödülü * Kullanıcının BNB tutma oranı.
  • Her bir kullanıcının haftalık BNB tutma oranı = Her bir kullanıcının, ilgili haftadaki günlük ortalama BNB tutma miktarı / İlgili haftada, Binance.com’daki toplam günlük ortalama BNB tutma miktarı.
  • Kullanıcılar, bu ödüllerden faydalanabilmek için haftalık ortalama en az 0,1 BNB veya daha fazlasını tutmak zorundadır.
  • SXP ödülleri haftalık olarak hesaplanır ve dağıtılır. Dağıtım, Binance.com’da her bir haftalık dönemin sona ermesinden itibaren 3 gün içerisinde tamamlanacaktır.
  • SXP dağıtımının mevcut dolaşımdaki arzdan sağlanacağını ve piyasadan satın alınacağını, dolayısıyla da bu programın dolaşımdaki arzı artırmayacağını lütfen dikkate alınız.
  • Kullanıcılar, Hesap Merkezi > Cüzdan > Dağıtım Geçmişi aracılığıyla airdrop ile kazandıkları SXP’leri kontrol edebileceklerdir.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar